Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Valaki tud ajánlani jó ajándék...

Valaki tud ajánlani jó ajándék ötleteket karácsonyra? Többi lent

Figyelt kérdés

A fiü testvéremnek aki 11 éves mit tudnék venni,igazábol meg van mindene(nem elkécsesztetve hanem csak ugy határokkal). Kb 5000 forintot szánnék az ajándékra

És apukának sem tudom hogy mit vegyek 44 éves és most Mikulásra is kapott egy csomo tusfütdőt meg ilyenek szoval valami személyre szólóbbat szeretnék.Neki is olyan 3000-4000 maximum 5000 forintot szánnék az ajándékra

Előre is köszi az ötleteket


2019. dec. 16. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el együtt valami közös programra, mi azt szoktunk kinézni ajándékba.
2019. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tesódnak mozijegy, veled, valami klassz filmre, amit megszeretne nézni?

Vagy esetleg ami a hobbijához kapcsolódik?Apukádnak (bőr) pénztárca, egy üveg bor, amit szeret. Ha van autótók akkor olyan kulcstartó? Bőr irattartó? Pont most kerestem a férjemnek, 2000 Ft.

2019. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tesódnak: kártya, társas, puzzle, sport eszköz, hátizsák, belépő, kori bérlet, poszter, lakberendezési dolgok, pl. szuperhősös éjjeli lámpa, mobiltok, fülhallgató.

Apudnak is mehet hasonló, pl. mobiltok egyedi fényképpel, gravírozott fém kulcstartó családi fotóval, bőr öv, pénztárca, vicces feliratos póló, ha szeret főzni, akkor szakácskönyv, kötény, konyhai eszköz, vagy szerszám tartó öv, autóba valami hasznos apróság, pl. mobiltartó, fűthető üléshuzat.

2019. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Iden apamnak en bogret vagy nyakkendot veszek.

Ocsemnek meg nem tudom, tavaly egy fulhallgatot vettem neki

2019. dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi anyuval évek óta megbeszéljük, hogy mit adjunk egymásnak karácsonyra. Így biztos olyat kap a másik, amire szüksége van.
2019. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!