Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Házasoknál normális, ha...

Házasoknál normális, ha mindkét fél a szüleinél tölti a karácsonyt, egymástòl külön?

Figyelt kérdés

2019. dec. 18. 21:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Nekem furcsa, de több ismerősöm is így csinálja. Gondolom azért, mert nekik így megfelelő, így normális. Senkinek nem ártanak vele. :D
2019. dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%

1.Tegyük fel, jó a házasság és mindkét fél szülei normálisak, jó viszonyt ápolnak. Ebben az esetben csinálhatnák úgy, hogy 24-ét együtt töltik a házastársak kettesben, gyerekeikkel, 25-én mennek együtt az egyik szüleihez, 26-án mennek együtt a másik szüleihez.

2. Ha a másik fél szüleivel nem jó a kapcsolata a házastársnak, akkor sztem oda felesleges elmennie, maradjon otthon.

3. Ha a házasság már eleve nem jó, akkor felesleges erőltetni a kettesben karácsonyozást, menjen mindenki a saját szüleihez, ott legalább jól érzik magukat, legalább ünnepek alatt.

2019. dec. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%
Ha mindkét félnek megfelel akkor igen. De ehhez az is kell hogy mindkét fél őszinte legyen és ne csak úgy tegyen mert abból idővel probléma lesz. Egyébként én semmiképp nem tudnám ezt csinálni, de a férjem se, szóval mi együtt ünneplünk.
2019. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Nagyon-nagyon nem. Azt jelenti, hogy ugyan házasok, de nem váltak le apuciról és anyuciról. Sem az egyik, sem a másik.
2019. dec. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

Akik szerint "nem normális", azok miért gondolják, hogy mindenkinek úgy kéne élnie, ahogy ők gondolják? :D

Nekünk a párommal semmit nem jelent a karácsony, egy dátum a naptárban. Nincs igényünk rá, hogy külön kiemelten azon a napon együtt legyünk azért, mert azt írja a naptár. A szülők meg valamiért annak jobban örülnek, ha épp a december 24-25-26-ot töltjük velük. Nekünk tökmindegy. Akkor miért ne örüljenek? :D Mi meg együtt vagyunk az év többi részében.

Ennyi erővel soha nem lenne szabad meglátogatnom a családomat a párom nélkül? Mert az nem normális és nem tudok tőlük elszakadni? :D

2019. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15

Lemaradt: ettől függetlenül én normálisnak látom azt is, ha a párok együtt karácsonyoznak, ha nekik meg az a megfelelőbb.

Miért ne lenne normális valami csak azért, mert én személy szerint nem szeretem, nem csinálom? :D

2019. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem költői kérdésnek szántam. Valaki válaszolna erre:

"Akik szerint "nem normális", azok miért gondolják, hogy mindenkinek úgy kéne élnie, ahogy ők gondolják?"

2019. dec. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!