Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Töltöttétek már valaha az...

Töltöttétek már valaha az ünnepeket a kórház falai közt?

Figyelt kérdés

Kisfiammal ma délután kerültem be sajnos a kórházba, mivel elcsapta egy autó a házunk előtt. Szerencsére nem történt nagy sebességgel az ütközés, ennek következtében senmi baja nem lett, felsírt egyből, azonban azonnal a sürgősségire szaladtam vele ahol megröntgenezték és 48 órára megfigyelésre bent tartják..

Jelenleg is itt ülök vele és már a sírás kerülget, hogy szegény lemarad a fadíszítésről, a Jézuskázásról, a családi karácsonyi hangulatról, stb.. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ilyen történik velünk. Soha nem voltunk még ilyen helyzetben. Bár igaz, késő bánat, mert tudom, hogy én vagyok a hibás, mert én nem figyeltem a gyermekemre oda, de nem gondoltam, hogy egy pillanat alatt megtörténhet az egész..


Veletek történt hasonló balszerencse ünnepekkor? Hogyan dolgoztátok fel? Hogy viselte a gyerkőc?


(Azért bízom benne, hogy nem sokan éltétek ezt át)



2019. dec. 24. 01:05
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
A lényeg, hogy nem lett baja. 2 nap nem a világ.
2019. dec. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"már a sírás kerülget, hogy szegény lemarad a fadíszítésről, a Jézuskázásról, a családi karácsonyi hangulatról, stb.." Szerintem ez legyen a legnagyobb gondod. Nem lett nagyobb baja a gyerekednek, inkább örülj ennek. Amúgy nem tudom mennyi idős, de valószínűleg elég picike ha bent kell vele maradnod, úgyhogy lehet hogy fel se tűnik neki hogy most karácsonyfát kellene díszíteni. Két nap valóban nem a világ, ahogy az előző is írta, úgyhogy jobbulást a gyereknek és fel a fejjel.
2019. dec. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jobbulást! Ne búsulj, nem maradtatok le a"Jézuskázásról" sőt! Veletek van, mindennél jobban érezhetitek. Mire hazamentek az angyal elhozza a szép díszes fát és az ajándékokat - még nagyobb lesz a meglepetés.

"Szülessék bár Krisztus százszor Betlehemben,

Vagy benned, vagy sehol. Élet s halál ebben!"

(Silesius)

2019. dec. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Neked legalább ott a kisfiad.


Nekem lehetne fadíszítés, karácsonyi zene, stb., de egyedül minek?

2019. dec. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám tavaly az ünnepeket kórházban töltötte. Idén nyáron elhunyt a Drágám.


Hidd el, hogy akkor nekem is a karácsonyi "ünneplés" volt a legkevesebb bajom!


Próbáld meg úgy felfogni a történteket, hogy LECKÉT kaptál a Gondviseléstől, hogy jobban odafigyelj máskor! Szorongani nem érdemes, mert az egészséged károsodhat hosszabb távon.


BŰNTUDATOD NE LEGYEN A BALESET MIATT!!! A Jézuska biztosan nagyra értékeli azt a temérdek erőfeszítést, amit megteszel a Kis Életéért. Nagyon fáradt lehetsz, próbálj megnyugodni!


Tegnap különben is óriási szél volt, rendkívüli időjárási front hatott az emberi szervezetre. A koncentrációkészség mindenkinél lelassulhatott. Alig bírtam ébren maradni én is.


Nyilván Hálás a Törődésért a Gondoskodásért a Picike a maga módján. Kisfiú vagy kislány? Mennyi idős? (Próbálj imádkozni magadban és lecsillapodsz hamar.)

2019. dec. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitok :)

Mint kiderült ma már hazaengednek minket, úgyhogy már mostanra teljesen megnyugodtam :)

Igazatok van abban, hogy ez legyen a legnagyobb gondom, sokaknak sajnos családja sincs, mi legalább megvagyunk, jól vagyunk, emiatt mégis hálás vagyok :=)


#5 Fogadd őszinte részvétem így utólag is

2019. dec. 24. 09:12
 7/10 A kérdező kommentje:

Ja és kisfiú

4 éves

2019. dec. 24. 09:12
 8/10 anonim válasza:

Szerintem is inkább örülj neki hogy nem lett baja. Jó tudom, ezt könnyű mondani. 2 nap múlva is karácsony lesz még, és szerintem ilyen esetben a Jézuska is késhet 2 napot. Ugyanolyan jó lesz minden, csak 2 nappal később.


Nem olyan fontos ünnep mint a karácsony, csak ha már itt tartunk, nekem halloween napján volt autóbalesetem. Nyilván én sem tudtam örülni annak hogy nekem nem lett bajom, mert ideges voltam az autóm miatt. Én egy zh-ról maradtam le emiatt, amit megírhattam utólag és most pont emiatt lett meg az aláírásom ebből a tárgyból, úgyhogy semmi sem véletlenül történik.

2019. dec. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 Sajnálom nagyon

Azért Zh előtt se szerencsés egy ilyen...

2019. dec. 24. 09:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Kiengedtek már?
2022. dec. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!