Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak nekem nincs karacsonyi...

Csak nekem nincs karacsonyi hangulatom? 14 fok van kint. Sut a nap. Vagy neha esik az eso. Semmi hangulatom sincs ki van meg igy evvel?

Figyelt kérdés
2019. dec. 24. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az időjárástól függ a karácsony hangulata...
2019. dec. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Nekem sem túlságosan. Már most azon gondolkozom, hogy jövőre milyen karácsony előtti (advent időszakát beleértve) összejöveteleket szervezzek magányosoknak - ha lehet többed magammal - jótékonysági alapon.


Korábban volt egy "jelentkező", aki AZ ÉLET VIHARAIBAN MELLÉM ÁLLT VOLNA - de aztán elpártolt Tőlem. De a lelkesedés szalmalángja azért megmaradt bennem, hogy ÉRTÉKESNEK TARTOTT! :)

2019. dec. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az volna szokatlan, ha karácsonykor nem lenne enyhe az idő.
2019. dec. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nekem sincs karácsonyi hangulatom az egész karácsonyom romokban hever kidobtak otthonról kereshetek új otthont mehetek a híd alá semmi pénzem sincs se barátnőm hiába dolgozom 28 f
2019. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
28 éves vagy. Évek óta eleve külön kéne élned.
2019. dec. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem sincs. Olyan mintha tavasz vagy ősz lenne.
2019. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem vagy ezzel egyedül...
2019. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!