Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinek volt valóban boldog a...

Kinek volt valóban boldog a karácsonya?

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 10:29
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
Az enyém az volt, együtt volt a család, jól éreztük magunkat. Ma is együtt leszünk, csak ma a fiaméknál, holnap is együtt leszünk nálunk.
2019. dec. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem. 23-án találkoztam egy számomra nagyon fontos emberrel, tegnap rövidített munkanap volt, együtt volt s család, volt kaja, ajándék - de senki nem verte magát hitelbe.
2019. dec. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig nem volt az. Együtt volt a család, de nem úgy sikerült, ahogy szerettem volna.
2019. dec. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hiszen még nincs is vége :D. Elcsépelt volt,mindt mindig,de igy szeretjük :D
2019. dec. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem.
2019. dec. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nekünk is.
2019. dec. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Jó volt! Csendes, nyugodt, meghitt, pedig voltunk egy páran.

A titok, hogy nem kell őrültekházát csinálni a készülődésből, lehet előre dolgozni, lehet a karácsonyi menüt összehordani. Nálunk az ajándékozás a felnőtteknek valami desszert vagy ital, a gyerekek kapnak komolyabb dolgokat, de abba mindenki beszáll. Így lett idén az egyiknek egy jobb bicikli, a másiknak meg egy telefon.(nem300ezres!)

Nem hátrány, ha a szűkebb és tágabb családtagok szeretik és tisztelik egymást és jól érzik egymás között magukat.

2019. dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%
Amióta nincs össznépi családi gyülekező, azóta minden karácsony boldog nálunk. Akkor sem volt vészes, nem voltak balhek csak nem szeretek jópofizni.
2019. dec. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
76%
Eddig nagyon jó :) Ma jönnek anyósék... Hát majd kiderül.
2019. dec. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az volt.

Reggel addig aludtam, amíg magamatól nem keltem.

A tananyag, amit átnéztem kétszer könnyen megérthető volt, ezért még is maradt a fejemben.

A kábel, amit szereltem a falra, szépen néz ki és kevesebbet kellett takarítani utána, mint számítottam.

A ciánkék vidám csicsergéssel köszönték meg a kirakott magvakat.

A 4 fogásos vacsora mindenkinek ízlett.

Életemben először kóstoltam rántott törpeharcsát, meglepően finom, bár sok vele a macera, mégis boldogságot hozott.

Új söröket kóstolhattam, ami szélesítette az ismereteimet.

Gyakorin volt jó néhány kérdés, amiben új ismereteket szereztem. Másokon jól le tudtam vezetni a hülyeség kényszeremet.

Két filmet is néztem, ami tetszett.

Praktikus ajándékot kaptam és nagyon örültek a többiek is, a hasznos és praktikus ajándékoknak amiket adtam (porszívó, hangfal, szerszám készlet, adathordozó, szerelvényezés, hálózat szerelési, gyakorlati oktató anyag)

Este könnyen elaludtam és nyugodt éjszakám volt, korán és kipuhenten keltem. Csendben tudtam reggel elmosogatni.


Ezek nekem boldogságot jelentettek.


A negatív dolgokat (mert volt pár), nem nagyítottam fel, és ügyesen el tudtam engedni. Erre külön büszke vagyok.

2019. dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!