Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Idén nálatok is elmarad a...

Idén nálatok is elmarad a karácsony? Vagy csak minimálisan ünnepeltek, rokoni látogatásokat lemondjátok?

Figyelt kérdés
Egyértelmű, hogy deceberben még rosszabb lesz a helyzet, esetleg teljes lockdown lesz (remélem nem). Ennek fényében hogyan tervezitek az ünnepi rokonlátogatásokat?

2020. nov. 9. 00:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
100%
Mi megtartjuk mert eddig is szűk családi körben ünnepelünk.
2020. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk eleve más lesz minden, mert tavaly még anyuékkal laktunk. Hozzájuk átmegyünk majd szenteste.

Másnap lehet, hogy lesz szokásos összejövetel párom családjánál, de reménykedem hogy ez idén elmarad.

Sajnos nagymamámhoz sem tudunk idén elutazni. Nem a vírus miatt, hanem mert a két ünnep közt dolgozni fogok. Ha nem így lenne, elmennénk hozzájuk. 83 éves, lehet hogy vírustól függetlenül sem lesz már köztünk jövő karácsonykor. Ebben a korban már nincs rá garancia, hogy ha idén nem viszi el a koronavírus, akkor még él minimum 10 évig.

Amúgy én pont most vagyok benne a vírusban, férjem meg már túlvan rajta. Addig már csak nem kapjuk el újra

2020. nov. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 A kérdező kommentje:
Utolsó: abszolút megértelek. Esetleg ha megoldható, hogy találkozz vele, akkor hordjatok maszkot, nem szégyen az. Az én mamám 84 évesen ment el, utolsó karácsonyát már otthonban töltötte. Fura egy szenteste volt, hogy a "gyertyagyújtás" az otthonban történt, de örülök neki, hogy így utoljára tudtunk vele még ünnepelni. Tavaly pedig a keresztmamának volt az utolsó karácsonya, aki 101 évet élt.
2020. nov. 15. 09:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!