Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Idén nálatok is elmarad a...

Idén nálatok is elmarad a karácsony? Vagy csak minimálisan ünnepeltek, rokoni látogatásokat lemondjátok?

Figyelt kérdés
Egyértelmű, hogy deceberben még rosszabb lesz a helyzet, esetleg teljes lockdown lesz (remélem nem). Ennek fényében hogyan tervezitek az ünnepi rokonlátogatásokat?

2020. nov. 9. 00:48
 21/93 anonim ***** válasza:
84%
Anyámékhoz, nagymamámhoz nem megyünk, mert féltem őket, és ők is magukat. Anyósomék tojnak az egész vírusba, na, hozzájuk megyünk. Bízom benne, hogy nem pont mi fogjuk rájuk ragasztani 3 kisiskolás gyerekkel...
2020. nov. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
76%

Én meglátogatom a nem egy háztartásban élő, de közeli hozzátartozóm, amúgy is mindig meglátogatom, miért épp karácsonykor ne tenném? Egyedül él, nem hagyhatom magára éves szinten. De mi itthon is szinte teljesen "bezárkóztunk", épp azért, mert több veszélyeztetett családtag is van, akiknek segítünk is, fizikailag és lelkileg egyaránt.

Távolabbi rokonokkal a vírus óta amúgy is szinte csak telefonon beszélünk, ez karácsonykor sem lesz másképp.

2020. nov. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
60%
Mi mindig csak családi körben ünnepelünk.Néha eljönnek az anyósomék vagy a szüleim,de más rokon nem.Az ismerőseim közül az idén nagyon sokan csak magukba fognak ünnepelni
2020. nov. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
48%

Hát úgy néz ki eddig, hogy nem tartjuk meg...


Kemény intézkedések érkeztek és ez ennél már csak még keményebb lesz.

Szerintem itt karácsonyt fogják ki használni arra, hogy eltapossák a járvány görbét és nem kizárt, hogy a téli szünet idejére kijárási tilalom lesz.

2020. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez a 10 fős limit családnak akkora életszerűtlen baromság

Ha valakik 3 an tesok párokkal gyerekkel akkor melyik maradjon ki?!!!!

2020. nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
86%
#25 Biztosan majd járkálnak a rendőrök házról házra lakcímet igazoló dokumentumokat kérni mindenkitől🤣🤣🤣
2020. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
77%
Persze nagy eséllyel nem, de sgyhalott rendelet ez.
2020. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
87%

#26, és a temetésekre is, hogy megszámlálják az 50 főt :-D

ps: aki a koporsóban fekszik, az beleszámít?

2020. nov. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 A kérdező kommentje:
Csaladonkent 10 fő. Melyik az a csalad, ahol egyszerre 10en vannak egyutt? Nalunk nagyon max 7 fő volt mindig. Mivel mar az idősebb koroszty elhunyt, se nekem, se batyamnak nincs sajat csaladja. Igy osszesen 4en vagyunk.
2020. nov. 9. 13:09
 30/93 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem iden maradunk mi is itthon,negyesben. Tavasz ota nem lattam anyamat eloben:( ,apost anyost ketszer azota. A 85 eves dedi is szegeny nem latta az unokakat ezer eve..rengeteg betegsege van,ha megfertozzuk,o biztos belehalna. Nemelyek eleg felelotlenek,hogy mennek nyakra fore,gyerekkel ide oda .
2020. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!