Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Idén nálatok is elmarad a...

Idén nálatok is elmarad a karácsony? Vagy csak minimálisan ünnepeltek, rokoni látogatásokat lemondjátok?

Figyelt kérdés
Egyértelmű, hogy deceberben még rosszabb lesz a helyzet, esetleg teljes lockdown lesz (remélem nem). Ennek fényében hogyan tervezitek az ünnepi rokonlátogatásokat?

2020. nov. 9. 00:48
 31/93 anonim ***** válasza:
62%
Majd azok eldöntik akikhez menni szoktunk hogy mi legyen
2020. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:
95%

Nekünk a rokonaink 305 km-re élnek, amúgy sem találkoztunk volna, szóval szűk családi körben vagyunk vírussal is, anélkül is.

Én mindenkit megértek, azt is, aki ünnepelni akar rokonokkal együtt, és azt is aki velük csak virtuálisan teszi. Mindenkit felpontoztam, hiszen mindenkinek legyen olyan a Karácsonya, amilyennek szeretné.

És tűnjön el addigra a covid is!

2020. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
36%

Ezen az intézkedésen én most nagyon meglepődtem.


Pont azt vártam a kormánytól, hogy továbbra is csak nyugtatgat, hogy minden rendben.



Ezek szerint csak szorult elnök úrba kis emberiség.

2020. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
63%
Elkésett egy kicsit ezekkel az intézkedésekkel, a közép iskolákat ki se kellett volna nyitni.
2020. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
100%
Pár évvel ezelőtt a Korányiban ünnepeltem a karácsonyt 2 rákos nénivel csövekkel az oldalamban. Mindezt egy tüdőgyulladásnak köszönhettem. Hihetetlenül hálás leszek ha idén otthon ünnepelhetek. Majd eszem valami finomat, kibontok egy üveg bort, nézek valami jó filmet és gyújtok 2 gyertyát. Nem akkora ügy ez. A karacsony nem marad el! Nem tilos ünnepelni. Maximum más lesz. Amúgy is utálom az össznépi hepajt. Legalább nem kell kifogásokat keresnem. :)
2020. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
81%

Nem nagyon érint, mert nálunk nincs családi banzáj, nincs rokonság, akikkel tartjuk a kapcsolatot, így négyen leszünk az ünnepekkor, ahogy szoktunk.

Max. ha párom tesójáék felutaznak, de meglátjuk (fiatalok még ők is).

Szóval igazából semmiben nem lesz nálunk másabb a karácsony, mint eddig.

A szilvesztert inkább sajnálom, mert azért barátokkal össze szoktunk ülni, most meg nem úgy tűnik, mintha lehetne...

2020. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
55%
A karácsony lényege nem a zabálás és a rokonlátogatás. Ilyen értelemben fel sem merül, hogy "maradhatna el". Amúgy igen, kevesebb rokonlátogatás lesz, csak a közeli családtagokat látogatjuk meg.
2020. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
68%

"Majd azok eldöntik akikhez menni szoktunk hogy mi legyen"

Azért szerintem ajánljátok fel, hogy ne úgy legyen, mint máskor, ha gondolják, hogy ne az legyen, hogy teljesen attoljatok rájuk a felelősséget.

2020. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
61%

Mi megtartjuk ugyanúgy közepes családi körbe.


Mivel az itt jelenlevő családi körünk teszt pozitív volt múlt hónap végén így már karácsonyra védettek leszünk.

Az, hogy tilos meg kit érdekel... Kutya nem fogja ellenőrizni hányan vagyunk egy lakásban. Amúgyis csak 2 fővel lépjük át a limitet nehogy már az legyen a probléma.


Arról meg nem beszélve, hogy addigra le is jár a 30 nap

2020. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
66%
Az csak technikailag 30, egyelőre, de több mint valószínű, hogy meg lesz hosszabbítás.
2020. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!