Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Idén nálatok is elmarad a...

Idén nálatok is elmarad a karácsony? Vagy csak minimálisan ünnepeltek, rokoni látogatásokat lemondjátok?

Figyelt kérdés
Egyértelmű, hogy deceberben még rosszabb lesz a helyzet, esetleg teljes lockdown lesz (remélem nem). Ennek fényében hogyan tervezitek az ünnepi rokonlátogatásokat?

2020. nov. 9. 00:48
 71/93 anonim ***** válasza:
26%

65 "szép ünnepet neked egyedül és magányosan" ehhez a hozzászóláshoz csak gratulálni tudok. Igazán szánalmas vagy.

Képzeld sem magányos nem vagyok sem egyedül. Csak nem vagyok akkora önző birka, hogy esetleg megfertőzzem az idős szüleimet. Senki nem kötözködött csak megkísereltük többen is elmagyarazni a 10 fős szabály értelmét. De hiába mert vénségedre sincs annyi eszed mint egy tyúknak. Arra sem jössz rá, hogy ebből a buliból te fogsz kijönni rosszul. Tivornyázz az összes unokával egyszerre de neked lehet az utolsó vacsorád. Hát élvezd ki az ízét. ;)

2020. nov. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:
45%
65 tudod nem mindenkinek az együtt zabálás jelenti a karácsonyt. Van aki egyedül is jól tudja érezni magát szerencsére. Engem egyáltalán nem zavar az alkalmazkodás ehhez a helyzethez. Nem azt nézem, hogy félig üres a pohár hanem azt hogy félig tele. Nekem sok jó dolgot is hozott a járványhelyzet, el tudom fogadni, hogy lemondással is jár. Nem akkora ügy. Ha meghalnak a szüleim, rokonaim covidban az borzalmas lenne és én sem szeretném elkapni. Ettől még az ünnep az ünnep és lehet boldog, meghitt meg szép. ;) Sajnálom azokat akik ezt elkápzelni sem tudják.
2020. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:
68%

71 Neked is hasonló jókat !!!!

Rosszindulatú aljas ember vagy, az àtok visszaszáll.

Egyébként ha már itt tartunk a tivornya nem ezt jelenti ,nem iszunk és bulizunk,hanem csak vacsora és közös beszélgetés ,játék.

Nem ugyanaz a kettő,külön kategória.


72 Nem az étel a lenyege de ritka a közös családi unnep és nekem fontos a családom,nem lennék képes egyedül ünnepelni. Ettől még elfogadom akinek jo egyedül.

2020. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim válasza:
80%

Nálunk teljes karácsony lesz.

Ezt nem vehetik el tőlünk.

2020. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim válasza:
67%
Lesz karácsony, csak szűk családi körben. De el nem marad, az biztos. Bár valószínűleg nagyon szürke lesz. Én már átestem a covidon, a szüleim most betegedtek le, anyunak ráadásul térdműtéte lenne, amire egy vagyont adunk ki, mert államilag most nem lehet műteni. 2020 igencsak idegpróbálóra sikeredett.
2020. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim válasza:
88%
A kérdést nem pontosan értem.Miért maradna el egy meghitt ünnep,otthon együtt a szeretteiddel? Persze értem a családlátogatás dolgot,nekünk is van.Ők a legfontosabbak.De nem hiszem hogy bárkinek baja lesz attól,hogy végre egy kicsit magába nézve meghitten,boldogan,nyugalomban eltöltsön pár napot otthon.Sok ember már így sem tudja mit jelent ez.Kívánom nekik,hogy érezzék át.Szuper érzés.Számunkra ez az ünnep erről szól.
2020. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:
3%
73. Látom továbbra sem megy a szövegértelmezés nagyika. Itt te vagy az egyetlen átkozódó nem zavar? Inkább köszönd meg, hogy felhívták a tyúk eszedet a közös buli veszélyeire. Egyebként a jó isten mentsen meg egy ilyen nagymamától. Szerintem a közös karacsonyt is te erőszakolod ki a gyerekekből és észre sem veszed, hogy az agyukra mész. Egyetértek a 76.al.
2020. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
80%

77 Magaddal foglalkozz, mint irtam tőlem aki egyedül akar ünnepelni tegye azt. Én elfogadom ha más nem arra vágyik amire én, a család örömmel jön, évente pár ilyen alkalom van csak,napi szinten mi sem tudunk egyuttlenni.


Nem hiszem el,hogy csak én lennék olyan akinek ez fontos.

2020. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim ***** válasza:
3%

Képzeld más is a családjával szeret ünnepelni csak veled ellentétben felelősségteljesen gondolkozik.

Nem örömmel mennek. Csak te azt hiszed. :D Nyilván nekik is mindegy ha elkapod.

2020. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:
10%
"Évente pár ilyen alkalom van" tipikus. Elmennek muszájból meg illendőségből ünnepelni. Tényleg megéri eljátszani karacsonykor a szerető családot bevállalva a fertőzésveszélyt. :) Mi gyakran vagyunk együtt a családdal. Nem évente pár alkalommal. :D Most meg pont azért nem mert valóban szeretjük egymást és nem veszélyeztetjük senki életét/egészségét. Amúgy sem ez a karácsony lényege. Neked abból sem sikerült semmit felfogni mert csak fröcsögni tudsz.
2020. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!