Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Idén nálatok is elmarad a...

Idén nálatok is elmarad a karácsony? Vagy csak minimálisan ünnepeltek, rokoni látogatásokat lemondjátok?

Figyelt kérdés
Egyértelmű, hogy deceberben még rosszabb lesz a helyzet, esetleg teljes lockdown lesz (remélem nem). Ennek fényében hogyan tervezitek az ünnepi rokonlátogatásokat?

2020. nov. 9. 00:48
 11/93 anonim ***** válasza:
86%

Megtartjuk szűk családi körben.

Aranyos dolog az időseket félteni de mikor mamám az idősek otthonából telefonál sírva, hogy őt már nem érdekli a vírus ha elviszi sem de nem latta az unokait hónapok óta, és ezt nem bírja. A bezartsagot március óta , már csomagot semlehet kuldeni neki, telefonon beszélünk vele csak...

Karácsonyra ha törik ha szakad szeretne kijönni és velünk lenni.

2020. nov. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk most halt meg egy idős néni covidban. Nem hiszem, hogy találkozunk.
2020. nov. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
21%
A lepontozóknak nyasgem.
2020. nov. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk nincs nagy rokonság csak anyukám meg barátnőm,de mi 800km lakunk tölük vírus miatt nem mehetünk haza hozzájuk március eleje óta nem láttam őket vírus miatt.
2020. nov. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim válasza:
94%
Még nem tudom hogy lesz de őszintén szólva semmi karácsonyi készülődési hangulatom nincs
2020. nov. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 anonim ***** válasza:
72%
Megtartjuk természetesen.
2020. nov. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 anonim válasza:
82%
Mi „megtartjuk”. Sajnos soha nem volt igazi karácsonyunk, csupán csak kis semmiségek a szűk családban, akikkel egy háztartásban élek.
2020. nov. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim ***** válasza:
57%
Mi ugyanúgy megtartjuk, ahogy eddig. Van 2 idősebb rokon, őket abszolút nem érdekli ez a hiszti. Munkahelyen, boltba mindenkin maszk van, gyakori kézmosás etc. ez nem annyira virulens, hogy ezek ellenére is elkapd, majd ha közelről vki pofántüsszent, de erre bem volt még példa
2020. nov. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 anonim ***** válasza:
61%
Megtartjuk, úgy mint eddig. A 86 éves mamámnál leszünk, ő akarja így, hiszitinek tartja ami a vírus körül folyik.
2020. nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 anonim ***** válasza:
77%
Ha addig nem javul a helyzet, akkor max. egy rövid látogatás a szülőknél, maszkban, távolságtartással, de lehet, hogy még ennyi sem. Nevessetek ki, de én félek, és féltem őket.
2020. nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!