Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek a karácsonyt meg...

Szerintetek a karácsonyt meg lehet tartani majd normálisan családi körben?

Figyelt kérdés

Sajnos a korona-vírus miatt a szilveszteri bulik, összejövetelek szinte biztos, hogy elmaradnak de szerintetek a karácsonyt meg lehet-e majd tartani egy szűkebb családi körben?

Szűkebb családi kör alatt 15-20 főről beszélek.



2020. nov. 20. 09:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
10 fő max.
2020. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%

Szűk családi kör 20 fő? Akkor mekkora a família, száztagú? :D

Szerintem a szűk körbe csak a szülők, nagyszülők, gyerekek tartoznak bele. Most a helyzetre való tekintettel szerintem nem kell összecsődíteni az összes unokatesót meg nagybácsit.

Egyébként a törvény az törvény, 10 fő a limit, és 8-ra otthon kell lenni, vagy ott alszanak... ez van, ez az év mindenkinek kellemetlen volt, de ki kell bírni egyszer. A saját érdeketekben is. Meg simán el is tudom képzelni, hogy becsöngetnek pár házba a rendőrök, és megcsesznek, ha huszan ott tobzódtok...

2020. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem engedélykérés miatt tettem fel a kérdést csak a véleménykekre voltam kíváncsi. De egy látom ezt sem lehetett megoldani anélkül hogy beszólogatás lett volna a vége. Megértettem és be is tartom a szabályokat nem tudom miért kell ekkora f@szkalapnak lenni
2020. nov. 20. 18:29
 14/24 A kérdező kommentje:
12-es igen 15-20 fő. A családom 5 fő, a nagyszülők 4fő, illetve nagybátyámék és családja 4 fő
2020. nov. 20. 18:32
 15/24 anonim ***** válasza:
44%

Nem érdekel ki mit mond !

Minden úgy lesz mint tavaly meg az előtt .

2020. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
48%
Életemben egyszer töltöttem egyedül a Karácsonyt, akkor megfogadtam, hogy soha többet! Mi biztos összejövünk a családdal, nem érdekel, mások mennyire f0snak a naaaagy korona vírustól. 12-en szoktunk lenni, meg leszünk is! Akik remegnek a vírustól, azok meg nyomorgjanak csak a laptop/telefon előtt magányukban, az ő bajuk! :)
2020. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%

"igen 15-20 fő. A családom 5 fő, a nagyszülők 4fő, illetve nagybátyámék és családja 4 fő"

Nagybátyádék már nem annyira közvetlen rokonok, velük lehetne csökkenteni a létszámot... Bár szerintem 5+4+4 az nem 15-20 fő...

2020. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
89%
Mi alapból 12 en vagyunk itthon. Hívni se kell senkit és átlépjük a limitet.
2020. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%

Na de, hogy pontosítsunk mert senki sem említi ezt meg:


A hivatalos kormány rendelet szerint 2020.12.11-ig TILOS 10 főnél nagyobb létszámú rendezvényt tartani.


Na most, karácsony az December 24-én lesz, tehát jelen állás szerint lehettek majd 15-20-an.



De ha megengedsz egy magánvéleményt akkor hozzá fűzöm, hogy szerintem most szerdán fogják az ünnepeket keresztbe húzni szóval én nem nagyon szervezkednék. Orbán beismerte furcsa módon, hogy nem istenes a helyzet itthon és semmi bizonyíték arra, hogy javult volna a helyzet. Sőt, azóta megugrott megint a halálozások száma is. Örüljünk majd szerintem karácsonykor ha nappal kimehetünk az utcára.

2020. nov. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"szerintem most szerdán"

Miért pont szerdán?

2020. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!