Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak nekem nincs karácsonyi...

Csak nekem nincs karácsonyi hangulatom?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 21:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én általában várom, most is egy kicsit, de nem annyira. Mögöttem is elég rossz év van, sőt mondhatni az utóbbi évek legrosszabbja. Nincs munkám már egy ideje, nőtlen vagyok, elég sok a veszekedés itthon is. Hát ez van, Karácsonyra azért majd igyekszem ráhangolódni, legalább legyen pár jó napom az évben, aztán jövőre megpróbálok tiszta lappal indítani. Viszont egy valami mindig eszemben van, hogy mindig lehet rosszabb. Most ez a helyzet, nem vagyok túl boldog, de mi lenne ha mondjuk a szüleim sem élnének már? Szóval próbálok annak örülni, ami van, még ha nehéz is így hozzáállni, miközben látom, hogy a korombeliek, régi barátok, akikkel már nem beszélek vagy osztálytársak miket érnek el az életben. Remélem nem OFF-oltam nagyon, csak úgy érzem hogy ezek miatt a dolgok miatt sem tudok már annyira ráhangolódni a Karácsonyra.
2020. dec. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tegnap még nem volt. Ma kezdett az lenni, de tudatosan hangoltam magam rá. Először is, nehéz volt, de fedolgoztam, hogy attól, hogy idén nem tudom a családommal tölteni és minden felborult még nem áll meg a világ és jövőre majd talán tudunk nagy karácsonyozni. Ez most ilyen lesz. Már kezdem fejben összerakni a skype listát kit milyen sorrendben hívok (mama, tesó, anyáék, apáék..stb). Szóval reggel elmentem a piacra vettem, karácsonyi dekort még és szaloncukrot, díszítgettem a lakást, karácsonyi zenéket hallgattam, takarítottam és egészen működik. Estére még tervezek valami jó karácsonyi filmet is berakni, jövőhéten még dolgozok, de tervezek mellette forralt borozni, sütit sütni, karácsonyfa díszeket nézni, fát díszíteni. :)
2020. dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
Nekem azért nincs mert nincs pénzünk karácsonyt ünnepelni... Még fenyőfánk sem lesz...örülök, hogy enni lesz mit! :-(
2020. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#13 Sajnálom! :((
2020. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

13,


Én is sokat voltam ilyen elyzetben. Pár tipp:


Menj el sétálni egy metszőollóval és vágj fenyőágakat, tobozt, galagonyát, borostyánt egy eleső részen. Ezekből ha fa nem is, de legalább ágak egy vázában és fenyőillat lesz.

[link]

[link]

[link]


Díszeknek száríts narancs szeleteket, fess tobozt, esetleg köss rá egy kis maradék szalagot.


Ajánékot készíts, ne vásárolj. Gyerekeknek pl régi ruhákból lehet varrni rongybabát, macit. Maradék fából egy fűrésszel és csiszológéppel lehet építőkockát csinálni, kend le olajjal, és így rághatja is a gyerek.

[link]

[link]

[link]


Tudom nehéz, de így legalább a kicsiknek ott az ünnep varázsa.

2020. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok...

Fiatal lány vagyok.. ketten vagyunk anyummal aki beteg... apum és nagyim ebben az évben haltak meg pár hónap különbséggel...

Napi 10 órát dolgozom, hogy kitudjam fizetni a számlákat mert anyum nem dolgozhat, plussz melette tanulok is levelezőm... ma végre volt egy szabadnapom ami már régen nem volt .... karácsony meg majd lesz valahogy...

2020. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs... Sok a munka sajnos.
2020. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Igen, pontosan erre céloztam, amit a 13-as is írt, hogy örüljünk annak, amink van, mert sajnos sokan, még nálunk is rosszabb helyzetben vannak. Mondhatni mindig van rosszabb. Kitartást neked 13-as, és remélem alakulnak a dolgaid a későbbiekben! :)
2020. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, 11-es voltam az előbb, elírtam.
2020. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!