Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot vegyek az...

Milyen ajándékot vegyek az exemnek?

Figyelt kérdés
Nem szeret, es nem akar tobbe beszelni velem. De szeretnek valamit adni, ami legalabb egy mosolyt csal az arcara.

2020. dec. 22. 02:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy belebetegszel, ilyenkor én a lelki segélyszolgálatokat szoktam hívni meg a barátnőimet, ez el fog tartani egy ideig, túl fogsz lenni rajta. De az a legjobb, ha te úgy teszel, mintha meghaltál volna. Csak ekkor van esélyed arra, hogy esetleg visszajön, de ha kajtatsz utána, akkor nem fog visszajönni. Ez így működik. De azt megteheted, hogy írsz neki, amit fent javasoltak.
2020. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a nagybetűzés természetesen én is így használom max, magamat naggyal írni kicsit egoista hatást keltene.
2020. dec. 23. 13:59
 13/13 anonim válasza:
Egy kalapácsot az ablaküvegbe.
2020. dec. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!