Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kikutattam az ajándékomat, de...

Kikutattam az ajándékomat, de ne tetszik. Tegyek rá célzást, hogy minek örülnék?

Figyelt kérdés
Még van 1,5 napja beszerezni valami értelmeset. Vagy inkább tegyek majd úgy, mintha tetszene?

2020. dec. 23. 12:28
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
98%
Lehet hogy nem is neked vette
2020. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy a mellette lévő 38 darabos fúrókészlet az enyém, de gyanítom az inkább az apjáé lehet. Ha nem nekem vette, akkor tényleg van még egy nője rajtam kívül.
2020. dec. 23. 12:53
 13/25 anonim ***** válasza:
96%
A másik meg lehet, hogy az anyukájáé, a tiedet meg jó helyre elrejtette.
2020. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
98%

Hát figyelj. Tavaly karácsonykor, én teljesen véletlenül találtam egy arckrém szettet az egyik szekrényben. Én nagyon örültem neki, mert pont olyan, amit használok is és nem is ócska krémek ezek. Viszont nem azt szerettem volna, hanem egy laptop táskát, nem drágát. Na aztán kiderült ajándékozásnál, hogy az ajándékom egy gyönyörű bőr laptop táska, a krémeket csak az ajándék mellé kaptam.

Szóval nem kell elhamarkodottan ítélkezni, de szerintem ha "csak" azt kapod, annak is lehetne örülnöd.

2020. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
89%
Egyáltalán nem biztos, hogy neked vette. De amúgy udvariatlanságra vall az ilyesmi, nekem ha nem tetszene az ajándék sem szólnék semmit, mivel AJÁNDÉK.
2020. dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
6%
Én szólnék, mert őszinteség az alapja mindennek.
2020. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
96%
Most nem tök mindegy? Úgyis mindenki megveszi magának amit nagyon szeretne. Ez csak egy gesztus. Nem százezres dolgokrol van szó. Pulcsira már nem kell költened ékszert meg majd veszel magadnak, legalább biztos olyan lesz ami tetszeni fog.
2020. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
68%
Hát, ha már "kikutattad", akkor legalább próbálj meg örülni. Ez van, most nem ékszert kapsz, így jártál. Megszólni viszont a parasztság legteteje lenne, amivel magadat minősíted.
2020. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
1%
Mond neki h most vettel rendeltel olyat mint amit o vett, erte rajon es szetez valami mást is
2020. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
97%
20 Abszolút nem reális 24én új ajándékot venni emiatt. Ha venne sem feltétlenül ékszert venne helyette.
2020. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!