Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kikutattam az ajándékomat, de...

Kikutattam az ajándékomat, de ne tetszik. Tegyek rá célzást, hogy minek örülnék?

Figyelt kérdés
Még van 1,5 napja beszerezni valami értelmeset. Vagy inkább tegyek majd úgy, mintha tetszene?

2020. dec. 23. 12:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
35%
Ezek szerint nem nagyon rejtette el lehet hogy tényleg másé, nagymama, anyós, bárki nőrokon .stb..
2020. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Csak én vagyok neki meg az apukája.
2020. dec. 23. 16:41
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne szólj neki. Nem azt mondom, hogy játszd meg, hogy örülsz, azt viszont igen, hogy ezt az egy napot használd arra, hogy elfogadod, hogy most nem kapsz olyan dolgot, aminek örülnél és lépj túl rajta. Szerintem ízléstelenség kihajtani valakit a karácsonyi vásárlási tömegjelenetbe azzal, hogy nem tetszik neked a véletlenül megtalált ajándékod. Különben is ilyenkor már minden le van fosztva, vagy meg se találná azt amit akarsz (tehát mindketten csalódtok) vagy valami mindenki által otthagyott cuccot tudna venni, aminek megint nem biztos, hogy örülnél. A későbbiekben viszont legyél határozottabb, próbáld magad jobban kifejezni a kívánságaidat illetően.
2020. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki , hogy egyáltalán kapsz valamit... mit nyavajogsz... 😠 nekünk még fára sem telik...!
2020. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
93%

Örülj hogy gondolt rád, ahogy látom nem biztos, hogy megérdemelnéd. Amúgy is, a pulcsi és a póló biztos nagyon szép és hordani is fogod, tehát csak jól jöhet, a tusfürdő pedig fogyóeszköz, nem hiszem, hogy 3 évre előre meg van véve a tusfürdő, de ha igen, akkor is a hasznát fogod venni.


Az ékszerek amiket elvártál volna nagyon drágák, nem biztos hogy megengedheti magának.

2020. dec. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!