Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek Anyukámnak karácson...

Mit vegyek Anyukámnak karácsonyra, ha rákos?

Figyelt kérdés

A szüleimnek vacsora kupont szerettem volna venni a kedvenc éttermükbe, de időközben kiderült, hogy anyukám rákos. A következő 10 hónapban citosztatikumokat fog kapni, így a vacsora már nem jó ajándék. Nagyon tanácstalan vagyok, hogy mit vegyek neki karácsonyra. Étel, szórakozás kilőve, mert valószínűleg nem lesz olyan állapotban, hogy ki tudja használni a közeljövőben. Szomorú, betegséggel kapcsolatos dolgokat, könyveket sem szeretnék, mert nem akarom karácsony alkalmából a betegségére emlékeztetni. A „feel good” ajándékok meg valahogy nem illenek annyira ehhez a szituációhoz.

Van esetleg bármi ötletetek?



2021. nov. 29. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos én azt javaslom (mivel én is voltam rákos) ami nagyon számított egy 100% pamut ruha

Nagyon érzékeny és fáj a bőr ilyenkor iszonyat sokat jelent és számít a jó anyagú kényelmes ruha

Én ezt javasolnám hidd el hálás lesz érte

2021. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valami olyasmi, ami szórakoztatja, ha gyenge és fáradt lesz.


Pl egy új hobbi, ami leköti és eltereli a figyelmét

2021. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy közös társas, esetleg házhoz rendelni abból az étteremből amit szeret,s szépen megterítve, közös örömködés.

Ha van valamilyen hobbija vagy valamit szívesen kipróbálna, akkor azt. (Fess számok után vagy akvarell készlet)

újság - vagy netflix/HBO go előfizetés

online színházjegy valami vicces darabra

2021. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!