Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek egy 11 éves lánynak...

Mit vegyek egy 11 éves lánynak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szeret olvasni és barkácsolni.

Már vettem neki könyveket, de nem tudom hogy még mit vegyek neki.

Kreatív dolgokból meg van neki bőven.


2021. nov. 30. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Olvass vissza pár oldalt a válaszokból. Naponta több válasz érkezik, azokra pedig használható és kevésbé használható tanácsok. Azok közül válogass.
2021. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret brkácsolni és a kreatív dolgokat is szereti akkor egy 3D-s puzzle szerintem jó lenne. Ja még valmi van egy könyv soroza az a címe, hogy "A neveletlen hercegnő" ahogy hallottam az mostanság nagyon megy. :)
2021. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. nov. 30. 18:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedvenc állata, vehetsz pl kispárnát, plüsst vagy arról szóló könyvet
2021. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 11 a lányom. Idén már ő is könyveket kért, illetve avonos cuccokat ( sok más mellet :D ). Így a Zizi napójából kap pár részt, illetve a Ropi naplójából. Listán van a pónitábor naplók ( 4 kötetből 1 van meg),meg természetesen
2021. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi, véletlenül félrenyomtam. Szóval még a Harry Potter témában kap könyveket. Szereti a lovakat,lovagol, így lovaglással kapcsolatban is találtam könyveket. A Neveletlen hercegnő is nagyon menő a lányoknál. Barkácsolásnál pontosan mire gondolsz? 3D Puzzle esetleg?
2021. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A 3D-s puzzlere még nem gondoltam, de ez egy nagyon jó ötlet.

2021. dec. 1. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!