Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen karácsonyi ajándékot...

Milyen karácsonyi ajándékot adsz párod szüleinek nagyszüleinek?

Figyelt kérdés
2022. nov. 7. 08:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Semmilyet. Mindenük megvan, ami kell, azt megveszik, amikor szükségük van rá, felesleges dolgokat, dísztárgyakat pedig nem akarunk halmozni.
2022. nov. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Semmit. Mi családon belül se igazán ajándékozunk már évek óta, ezért furcsa lenne, ha nekik meg mégis vennék valamit.

Ettől függetlenül nekik megvan az a rossz szokásuk, hogy ajándékokkal fejezzék ki magukat, ezért szoktam is kapni valamit, de ezzel nem tudok mit kezdeni. Meg többségében elégg haszontalan dolgokat kapok tőlük.

2022. nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Semmilyet
2022. nov. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Nagyszülők már nem élnek.

Szülőknek mi közösen adunk. Tehát nem adok én külön az ő szüleinek, és ő az én szüleimnek.

Általában könyv, parfüm, kisebb konyhai eszköz, szépségápolási cikkek, színházjegy.

2022. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Semmit. Kell a pénz. A gyerekek kapnak csak.
2022. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Nem kedvelem őket.
2022. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Nagyszülei és apósom már nem élnek, csak anyósom.

egyik szemén szürke, másikon zöldhályog van, iszonyú rosszul lát már, de nálunk a megyében ótvar a látásrehabilitáció. Ezért szereztem neki szállást Bp-n néhány napra, és egy volt egyetemi csoporttárs vállalta, hogy mindennapos tevékenységeket és közlekesét tanít neki, nem árt néhány vakos technika. örülni fog neki, mert sokat javít majd az életminőségén, hogy lesz, amit el tud látni újra egyedül :)

2022. nov. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

2 bocsi, a válaszod 100 %-ban hasznos, rosszat nyomtam :(

mi sem adunk semmit,anyóst nem lehet leállítani, hiába van mindig megbeszélve, hogy nincs ajándék.

2022. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Metionin ***** válasza:
77%
Egy nagy lótúrót :) azt érdemlik. Néhány éve beszüntettem az ünnepi banzájaikon való részvételt és az ajándékozást, okkal.
2022. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
83%
Szülei nincsenek, a nagymamájának meg kávét és valami drágább tusfürdőt/szappant.
2022. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!