Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Megkaptam az éves szabadságoma...

Megkaptam az éves szabadságomat és december 23 - január 2. között nem dolgozom, egyedül élek, mit lehet csinálni ezeken a napokon? Ti mivel töltenétek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 26. 14:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Egész nap pizsibe lennèk, gyors kaját ennèk, hogy ne keljen főzzek, filmet nèznèk. Végig dolgozok, így ez csak álom.
2022. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

Itthon vagyok egyedülállóként a pici babámmal, így valószínűleg ugyanazt fogom csinálni, mint általában minden nap mostanában :)

Viszont ha csak úgy általánosságban nézzük, akkor keresnék egy partnert (rokont, barinőt stb.), és próbálnék elutazni valahova, ahol jobb idő van (Madeira, Kanári-szigetek, esetleg valami trópusi). Utálom a hideget :)

2022. nov. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyerekkel vagyok itthon, családdal fogunk majd találkozni párszor.
2022. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, ha ennyi lenne nekem is. Olvasnék, túráznék, hazautaznék. Én egyébként ingyenes kiállításokra járok, ha van időm, régen meg tesóimmal jártuk a határt.
2022. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátom ugyanígy van ezzel. ilyenkor mindig elutazik valami meleg helyre. Hol Egyiptomba, hol Thaiföldre, hol a Kanári szigetekre.
2022. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a válaszokon múlik, akkor el ne felejtsd a könyvet és néhány gombolyag fonalat, mikor az utazótáskát pakolod be! :D
2022. dec. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyi hangulatot varázsolnék egymagamnak is. Feldíszíteném a fát, miközben karácsonyi zene megy a háttérben. Megfőzném a kedvenc kajámat és vmi ünnepi süteményt sütnék, már csak az illata miatt is. Amit nem tudok elkészíteni (pl. bejgli), de mégis elmaradhatatlan, azt megvenném készen. Rendelnék díszcsomagolásban ajándékot is magamnak, amit beraknék a fa alá, és csak szenteste bontanám fel. Pl. ruhacsomag, könyvcsomag, illatszer csomag stb.


Karácsonyi filmeket néznék, és kiolvasnék legalább egy könyvet az ünnepek alatt. Biztosan elmennék szétnézni karácsonyi vásárba is, vagy csak sétálni a feldíszített városban, esetleg műjégpályára korcsolyázni.

Ha van rokon, barát, aki ráér, meglátogatnám vagy elhívnám magammal az említett programokra.

2022. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!