Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Képzeld el az ideális karácson...

Képzeld el az ideális karácsonyt és újévet: milyen lenne?

Figyelt kérdés
2022. dec. 14. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony: én és a párom egy jakuzziban iszogatva elmélkedünk az élet dolgairól és szeretjük egymást.

Újév: nincs tűzijáték, sem kutya ugatás, egyik fórumon se esnek egymásnak az emberek ezek miatt. Átalusszuk az egészet.

2022. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony: olyan, amilyen most is és az előző években is. Kisebb család együtt (idén nálam). Beszélgetünk, jól érezzük magunkat. Persze eszünk, iszunk is, de nem az a lényeg. Én a karácsony körüli nyugodt időszakot szeretem a legjobban. Semmi munka, csak pihenés és otthon a család.

Újév: kettesben összebújva és jó hosszú filmet megnézünk és közben eszünk, iszunk valami finomat, aztán megszeretgetjük egymást :D

2022. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony: valami program jó lenne, akár egy rövidebb kirándulás.

Szilveszter: egy nagy buli valahol külföldön, vagy a barátokkal egy erdei házban, szintén külföldön. De jó is lenne 😍

2022. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony: a párom elhúz a gyerekekkel a szüleihez, én meg itthon tespedek egyedül és azt csinálok amit és amikor akarok - új év: ezt folytatni
2022. dec. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Dec 23.án eltűnnék, január 2.án előkerülnék.
2022. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhet még🙂
2022. dec. 14. 23:12
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mint a tavalyi (+hó): 24-én este otthon szüleimmel és párommal. Közösen fát díszítünk, beszélgetünk, ajándékozunk, vacsorázunk, majd elmegyünk az éjféli misére. Na jó, a legideálisabb az lenne, ha itt a templomunkban mondjuk a regensburgi fiúkórus énekelne... Mivel én is zenélek, ezért akár zenélnék velük. :))


Szilveszterre meg vagy párommal kettesben (ahogy tavaly is), vagy néhány közeli barátunkkal, társasoznánk, bbeszélgetnénk, éfjélkor koccintunk, majd alszunk.

2022. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony: pont olyan legyen mint a tavalyi. Együtt az egész rokonság. 11 órakor gyülekező ahol már a húsleves az utolsókat rottyantja. Aztán 15 órára olyan matt részegnek lenni, hogy egymás nyakába kapaszkodva énekelni a szovjet indulót.


Újév: öhm...azt inkább hagyjuk.

2022. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony:

Kettesben otthon a párommal(nem lakunk sajnos még együtt ezért nagy vágyam)

Közös sütés, film nézés, együtt díszített fa, karácsonyi zene rogyásig, házi kínai kaja és sok szex


Szilveszter:

Spa-wellness valami nyugisabb helyen

2022. dec. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Egész nap bejglit zabálnék.
2022. dec. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!