Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Képzeld el az ideális karácson...

Képzeld el az ideális karácsonyt és újévet: milyen lenne?

Figyelt kérdés
2022. dec. 14. 11:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem jó úgy ahogy van. Karácsonykor megyünk mindkettőnk családjához, 24 nálunk, 25-26 náluk. Ott a rokonság, ajándékot évek óta senki nem vesz senkinek csak finom kaják vannak és jól érezzük magunkat, aztán este mindenki mehet haza pihenni. Mi ketten nem vagyunk nagy karácsonyozósak, úgyhogy nincs igényünk kettesben lenni egyik napján sem. Igazság szerint baromi kényelmes ez így nekünk, mert semmit nem kell csinálni (félreértés ne essék, mi is fel szoktuk azért ajánlani, hogy hozzánk is jöhetnek a rokonok, de egyikünk anyukája sem adja ki a kezéből szívesen a karácsonyt. Úgyhogy ez egy win-win szituáció).

Az újév szerintem idén csak kettesben lesz itthon, nagyon lightosan. Jan végén szülök elvileg, úgyhogy jelenleg ez tökéletes is nekem, nem sok energiám lenne bulizni. De ha nem lennék terhes, akkor valami jó házibuli lenne a barátokkal közösen.

2022. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi 🙂
2022. dec. 17. 07:29
 13/13 NTBS ***** válasza:
100%
Élnének a szüleim és lenne saját családom is. Sajnos nem ez a valóság.
2022. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!