Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Emlékké olvad a fehér karácsony?

Emlékké olvad a fehér karácsony?

Figyelt kérdés
2022. dec. 23. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg.Évről évre gyérebb a hó.Most pl Debrecenben egyszer esett reggel,de délutánra már elolvadt.
2022. dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
A fehér karácsony akkor a szép amikor nem te vagy a soros a társasháznál a hó eltakarításában
2022. dec. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Van műhó. Veszel, szétteríted az udvaron és már fehér is a kárácsony.
2022. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Igen, már csak emlék, de sajnos januárban meg februárban, talán még márciusban is úgyis kapunk a hóból, latyakból, jégből, hidegből. Akkor lehet neki örülni, már aki szereti.

Mondjuk ehelyett a tavaszi meleg helyett lehetne kicsit hidegebb.

2022. dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk (Nyíregyházán) tavaly esett 24-én és meg is maradt néhány napig. Emlékszem elmentünk sétálni este, ropogott a hó a lábunk alatt és néztük a karácsonyi fényeket.

Kicsit olyan volt, mint gyerekkorban.

Idén ez esélytelen... Pedig mennyivel hangulatosabb úgy, mint napsütésben, 10 fokban... :(

N

2022. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
baro,i ritka a fehér karácsony. és ez régebben is így volt.
2022. dec. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#1.

Ne panaszkodj! Nálunk Pécsen pusztán az időjárásból nem lehetne eldönteni, hogy akkor most korai húsvét, vagy pedig karácsony van. Újévkor a meteorológusok szerint 14 fok lesz... Dér, hószitálás... Szép álom nálunk. Remélem még változik a "kiírás" (ahogy szokott), mivel azért ez mégsem természetes. Néhány év, és véletlen pünkösdi perecet készítek karácsonyi menü helyett. XD :-D


Amúgy sajnos, vagy nem sajnos, de minden esetre, lassan igen, azzá válik.


Viszont ennek ellenére én továbbra is azt mondom, hogy a karácsony nem ettől függ. Mit mondjanak az izraeli, egyiptomi, görög, indiai, közel-keleti, afrikai, közép-amerikai keresztények, akiknél kb. 0% az esélye annak, hogy fehér legyen a karácsony. Pedig náluk is ugyanolyan meghittek, áldottak, békések, boldogok a karácsonyok...

2022. dec. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7. vagyok.

Amúgy nálunk tavaly esett karácsony nyolcada alatt, két ünnep között. Talán 27-én, 28-án, vagy valamikor akörül még fotóztam is az ablaknál, a karácsonyfát, illetve mögötte a havas utcát.


Szóval azért annyira nem a múlté, de előtte jó sokáig nem volt még csak ilyen sem.

2022. dec. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
70%
Igen, mert egyre melegebb az éghajlat.
2023. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!