Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak karácsonyra a...

Mit adjak karácsonyra a leendo anyósomnak? (apos nincs) Párommal egy éve vagyunk eggyutt, saját készítésű sütit adnék hogy lássa tudok sütni. Viszont ez így ugyerzem kevés és szeretnék még adni neki valamit.

Figyelt kérdés
Szókimondó de nagyon aranyos, de semmit nem csinál amibol kiindulhatnek, tényleg semmi. Napok óta ezen gondolkodom. Olyan család akinek mindene megvan irtó nehéz dolgom van. Nem akarok ilyen sablonos tusfürdő krém kombót, nem jó az illatgyertya virág, nem kremezi az arcát. Ajándékutalvány sem.Semmi nem jó.:(((( Páromat is kérdeztem, viszont neki csak a bonbon jutott eszébe, tényleg nem tudok mit adni.

nov. 12. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Egy szép sál vagy sapka, ha hord ilyesmit? Vagy ha szeret olvasni, akkor könyv?
nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%

Esetleg valami jò parfüm?de arra sok nő érzékeny ha biztosan nemtudjátok hogy milyen illatokat kedvel akkor nem bombabiztos tipp,esetleg egy festmény? Vagy egy szép fotógyűjtemény? Valami személyes

De a süti/torta mindenképp nyerő ;)

Énis azzal “kenyerezem”az anyòst is :D

De azt karácsonyra ajándékba adni bunkóság szòval csináld meg de ne úgy add át mint ajándék mert karácsonykor mindneki a konyhában pörög 1000 el és az eszem iszom “természetes”

Más nemjut eszembe…:/

nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Esetleg ha csinálsz neki egy mini 'ajándékkosarat'? Benne - például - valami különlegesebb tea, márkás csokoládé, egy kedves karácsonyi figura, egy csomag datolya vagy füge vagy akármi, esetleg fürdősó vagy fürdőbomba.. lényegében bármit lehet beletenni, olyasmit, amit az ember nem vesz meg magának, legfeljebb ajándékba kapja.

Nehéz a dolgod, ez tény, de szerintem a szándék a lényeg. A süti is kedves gondolat, de lehet hogy én nem pont karácsonyra időzíteném, amikor amúgy is tele a ház sütivel meg egyéb kajával. De akár azt is adhatsz, ha ragaszkodsz hozzá.

nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

4.

Ezt hogyérted?

Hogy sütit ajándékozni az jelenidőkben hülyeség…?

Mi a cimborákkal évek óta húskülönlegességekkel lepjük meg egymást

Bármikor örömmel fogadok egy ilyesmi ajándékot (személyszerint)

nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Ez a "megmutatom, hogy tudok sütni és ellátom a pici babáját".
nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Hát szerintem meg épp hogy kiemelkedőbb az hogy te magad elkészìtesz valamit mint hogy elmégy a cukrászhoz és azt a sorozatgyártott sokesetben ratyi sütit tortát vinne valaki…

Én kimondottan nemszeretem a cukrászdás vackokat nagyon kevés cukrászdában ettem olyat amiért oda vissza voltam ellentétben a “házikosztal”

nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%

Nem tul kreativ a bakkod se.. bonbon aszondja:D

Hazi sutemeny ++

nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Elég a süti szerintem.
nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Színházjegy?
nov. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Ajándékot nem azért adunk, hogy mi tudjunk csillogni meg szerepelni, hanem hogy a másik ember örüljön. Így ne adj sütit inkább. Masszázs, wellness, szaunabérlet pl.
nov. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!