Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak karácsonyra a...

Mit adjak karácsonyra a leendo anyósomnak? (apos nincs) Párommal egy éve vagyunk eggyutt, saját készítésű sütit adnék hogy lássa tudok sütni. Viszont ez így ugyerzem kevés és szeretnék még adni neki valamit.

Figyelt kérdés
Szókimondó de nagyon aranyos, de semmit nem csinál amibol kiindulhatnek, tényleg semmi. Napok óta ezen gondolkodom. Olyan család akinek mindene megvan irtó nehéz dolgom van. Nem akarok ilyen sablonos tusfürdő krém kombót, nem jó az illatgyertya virág, nem kremezi az arcát. Ajándékutalvány sem.Semmi nem jó.:(((( Páromat is kérdeztem, viszont neki csak a bonbon jutott eszébe, tényleg nem tudok mit adni.

2023. nov. 12. 21:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Süti egy szép díszdobozban, a doboz maga is ajándék.
2023. nov. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A süti a legjobb az eddigi ötletek közül, a különféle kozmetikum, illatszer, welness, könyv csak akkor müködhetnek, ha nagyon jól ismeri a másik fél ízlését.
2023. nov. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Sütit mindenképp adok. Nem sokat jár emberek közé egy színház/ egyéb közösségi program nem a legjobb ötlet. Wellneselni sem megy el egyedül, és nincs kád a lakásban. Könyvből viszont ezer féle van, így azt sem akarok adni. Mint mondtam kozmetikumokat e sillatszert se nagyon használ. Kávéra vagy alkoholra gondoltam még neki (egy fajtára amit szeret) csak nem tudom az mennyire lenne illendő.
2023. nov. 13. 21:27
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy jobb minőségű bonbont adnék.
2023. nov. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!