Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan mondjam neki meg, hogy...

Hogyan mondjam neki meg, hogy ne vegyen napszemüveget anélkül, hogy ne lőjem le a karácsonyi meglepetést?

Figyelt kérdés
Múlt héten vettem meg anyukám ajándékát, egy márkás, drága napszemüveget. Ő nem sok dologban flancol, sőt, nagyon egyszerű nő, egyedül napszemüvegben szereti a márkásat, minőségit. Ezért egy jó ideje le se cserélte a régit mert az is drága volt és drágát is akar venni. Pár hónapja mondogatta, hogy kéne neki egy új. De nem vett. Én megvettem karácsonyra (tudom milyen fazont szeret). Most viszont mondta, hogy lehet lassan vesz egy újat. Hogyan fogjam vissza, hogy ne vegye meg, anélkül, hogy eláruljam magam?
nov. 27. 11:23
 1/10 anonim válasza:
92%
Mond meg neki, hogy karácsony után mindenhol akciós lesz, mert ki kell söpörni a megmaradt készleteket.
nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha a fejébe vette, hogy venni akar, akkor nem tudod lebeszélni, hiába érvelsz az akciókkal vagy bármi.


Ha nagyon rezeg a léc, akkor add neki oda előre - inkább az, minthogy vegyen egyet, ami sok pénz, és felesleges.

nov. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Tök jó fej, hogy karácsony előtt vásárol magának.

Mondj neki stoppot (és mindenkinek) karácsonyig. Senki nem vehet magának semmit.

nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Csak én nem értem, hogy november-decemberben miért sürgős valakinek a napszemüveg???? Az év két legsötétebb hónapjáról van szó.


Mondd meg anyukádnak, hogy tavasszal lenne értelme, mert most úgysem használná. Ha ellenkezik, dobd be azt, amit 1-es írt. Ha tovább ellenkezik, akkor mondd neki azt, hogy karácsonyig azért se érdemes venni, hátha valakitől pont azt kapná ajándéknak. Ezzel már félig-meddig elmondtad, de még mindig jobb, mintha megvenné.

nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
28%
Igen, csak te. Az uv mindig jelen van. Ezt 2023-ban még magyarázni kell? Nem a napfény miatt, hanem eleve a világosság, nappali fény miatt. A szemlencse károsodhat így is. Ha borult, esős az idő, akkor nem hordok csak. Amúgy évszaktól függetlenül igen. Pont mint a fényvédő.
nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha meg akarod tartani meglepetésnek, akkor sehogy. Reménykedj, hogy direkt azért hintette el, hogy ötletet adjon, és nem fog venni semmit. Ha megveszi, akkor így járt. Ne dumálgass vele a napszemüvegről, pláne ne ilyen átlátszó "nem is süt a nap anyuka" meg "januárban vannak a jó akciók" szöveggel.
nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#4 van, akinek érzékeny a szeme. Ráadásul ez a november is elég napos volt. Én a szobámban is lehúz a tartom a redőnyt, ha erős a nap, ki meg csak napszemüvegben lépek. (Majdnem átlátszó, halványkék szemeim vannak, Anyunak ugyanez zöldebb verzióban, ő is erősen fényérzékeny). Ez pont olyan, hogy aki sötétebb bőrű az sokszor a kánikulában délben napon heverészéstől sem ég le, más meg már a tavaszi napsugaraktól is.
nov. 27. 14:00
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Mondd azt neki, hogy december 28-30 között nagyon jó akciók lesznek az XY kereskedésben, arra gondoltál, hogy mindenképp menjetek majd el, nézzétek meg milyenek vannak. Én is ilyeneket szoktam ellőni 😃
nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen értelmetlen "meglepetést" akarni mindenáron, sokkal okosabb idöben szólni, különben úgyis megveszi magának.
nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn àltalàban a januàrban olcsóbb szöveget nyomom. De volt , hogy nem jött be, ès anyósnak oda adtuk hamarabb. Olyan dolog volt , amiből felesleges lett volna kettő, akàrhogy mondtuk hajtotta. Hàt így tessèk akkor itt van.
nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!