Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak nekem nyűg az egész...

Csak nekem nyűg az egész Karácsonyi ünneplés a rokonok miatt?

Figyelt kérdés

Már most is ha rá gondolok, akkor egyszerűen feltudnék robbanni. Az év végi időszak nekem mindig is húzós volt az egyetem miatt, ebben a félévben végzek, még vannak vizsgáim amiket a 2 ünnep között le kell tudnom, mellette a munkahelyemen is év végén 3 hét alatt akarják az emberből kihajtani az alapból 4 hetes tennivalókat.


És akkor itt van a család, akik a karácsonyi időszakomat jobban beosztják mint egy börtön az elítéltek napi rendjét. Megvan a program, hogy délelőtt mettől meddig kinél mi lesz, ettől eltérni nem lehet mert ez csak karácsony, az, hogy nekem tanulnom kell, vagy fáradt vagyok vagy nincs kedvem az senkit nem érdekel, minden évben el kell játszani ugyanazokat a veszekedéseket, amik azért vannak, mert nem iszom alkoholt.


Aztán persze mindig előjön az, hogy túl sokat tanulok, túl sokat dolgozok, sportoljak többet mert kukás leszek, ne költsem erre a pénzem, költsem inkább arra a pénzem, álljak oda egy fotóra, most álljak oda egy másik fotóra, miért nem eszek most azonnal, miért kell mégis tanulnom, nem olyan nehezek a vizsgák stb.


Az egész Karácsonyom abból áll évek óta, hogy mint valami forgatókönyv azt csinálom és akkor amit mások mondanak, tök mindegy, hogy van-e kedvem hozzá vagy nincs, azon is gondolkoztam, hogy szimplán kihagyom az egészet, magamra zárom a lakásom ajtaját és nem utazom haza.


Más is ennyire kivan ettől vagy csak én?


dec. 3. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Én egyedül fogom tölteni életemben először. Nem tudom ha így jobb volna neked, lehet nem, en viszont most mar megnyugodva és békével várom, mivel mindenki , megcsalt, megalázott, sőt ártottak ahol tudtak es elfogadtam, hogy egyedül jobb, biztonságosabb es élhetőbb az élet!
dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De miért? Felnőtt ember vagy, ráadásul ha jól értem külön élsz, eltartod magad. Miért csinálod azt, amit mások mondanak? Megsértődnek, haragudni fognak? Egyrészt valószínűleg nem lenne akkora botrány, mint gondolnád, másrészt ha amúgy sem mész szívesen akkor lehet jövőre elkerülöd, hogy hívjanak/beosszák az idődet (nem lesz olyan szerencséd).
dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok embernek az, simán nem a pihenésről szól, hanem arról hogy egyik rokon a másik után.
dec. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Karácsony és szilveszter között hol vannak vizsgák?
dec. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es: egyrészt simán lehetnek, másrészt mondjuk a januáriakra készül. De nem erről szólt a kérdés.
dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
5,vizsgákat akar letudni a két ünnep között. Minden zárva a fűtés miatt...
dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára tudod az ország összes felsőoktatási intézményének teljes tanrendjét. De egyébként meg teljesen lényegtelen, az a lényeg, ohgy felnőtt emberként miért hagyja, hogy rángasság ide-oda, ha semmi kedve hozzá.
dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kerdező: írtam ezzel kapcs egy kerdest. Ha nyugnek erzed, akkor sajnos van egy rossz hirem, errol te is tehetsz. Merj nyugodtan nemet mondani.


https://www.gyakorikerdesek.hu/unnepek__karacsony__12491589-..

dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!