Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Testvér gyermekének mekkora...

Testvér gyermekének mekkora értékben szoktatok venni karácsonyi ajándékot?

Figyelt kérdés

dec. 25. 17:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
19%
50 000 ft
dec. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
44%
Ja és hárman vannak. 3X50
dec. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Életkortól is függ.

Én 19 vagyok a bátyám 10 évvel idősebb, a kisfia most lesz egy éves. Kb 8 ezerért vettem neki pár kisebb játékot. Persze kesőbb, amikor idősebb leszek és neki is többmindent lehet venni, szívesen költök majd rá jóval többet is, mert közel állunk egymáshoz :)

dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
12 ezer volt kb. Ez a max.
dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
84%
Kb 10 ezer.
dec. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Semmit. Nem tartjuk a kapcsolatot. A többi tesómmal sem nagyon, de náluk nincs gyerek. Lányom 1 tesómtól szokott fixen kapni, a másik ugye tiltva van, a harmadiktól meg pár évente 1x kap valamit, ha épp eszébe jut. Akkor is minimálisan, de a lényeg, hogy azzal pont sikerül eltalálni a kedvencét.

Azzal a tesómmal, akitől mindig kap, ha máshogy alakult volna a kapcsolatunk, és ott is lenne gyerek, biztosan vennék, amit csak szeretne, mivel imádtam azt a tesómat.

dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És ezek a 8-12 ezres összegek gyerekenként? Hány gyerkőc van ezeken a helyeken? Hányszor 8-12 ezres ajándékok?
dec. 25. 21:01
 8/13 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok. Egy ilyen gyerek van, szóval egyszer 12 ezer.

Őszintén szólva, ha több gyerek lenne, valószínűleg kevesebb lenne.

dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Ez miért számít? Most írjam le ide, hogy mennyit költöttünk a saját lányunkra?


Szerintem egyáltalán nem sok a fent említett összeg ( persze, ha az embernek telik rá), eszméletlen árak vannak sajnos. Könyvek 3-5-tizenezrek, legóból a vállalhatóbb készlet 50 fölött mozog a nagyobbaknak ( bár ez nagyban függ a témától, darabszámtól, érdeklődéstől stb) , társasjáték szintén nagyobbaknak 10-20ezer között mozog...

dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#10

Mert érdekel. Az viszont nem érdekel, hogy a saját lányodra mennyit költöttél.


Kíváncsi vagyok azok hogy bírják anyagilag, meg hogy oldják meg, ahol 4 meg 6 gyerek van a testvéreknél összesen.

dec. 25. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!