Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A szokásos Karácsony előtti...

A szokásos Karácsony előtti kérdés: mit vegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit vegyek a páromnak. Még olyan igazán különleges ajándékaink még nincsenek egymásnak, mivel még csak pár hónapja vagyunk együtt. Vannak már ötleteim, de kíváncsi vagyok mit gondoltok ezekről. Esetleg mivel egészítsem ki, vagy mit vegyek helyettük, ha ezek nem jók?

Mivel mindig azért "nyavalyog", mert nincs neki semmilyen rám emlékeztető/ölelgethető plüsse, vagy hasonlója, és mivel a becenevem Fifi, arra gondoltam, hogy veszek neki egy ilyen Fifi virágoskertje-plüssöt. Szerintem humorosnak humoros, és még Fifi babája is van. :) A másik a fogkefe. Jelképes, mint tudjuk. Ha kapna fogkefét, ami mindig nálam lenne, nem kéne neki hozni, mikor itt alszik. Szóval a fogkefe különleges jelentéssel bír: az már valami komoly kezdete. :D

A harmadik ötlet a gravírozott medál. Ilyen formájú medálra gondoltam: [link]

Mindenképpen szöveget szeretnék bele gravíroztatni, de mit? Az időpontot, amikor összejöttünk? Vagy valami különleges idézetet? Mit lehetne? Ha ezen az ajándékok nem jönnek össze, akkor még marad a hógömb benne egy közös képpel, vagy valami hasonló. Mit szóltok?


2011. nov. 23. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
2011. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
hát én egyik barátomnál láttam olyat hogy egy ehhez hasonló medál és félbe elvolt törve (így volt kialakítva) és a barátnőjének a keresztnevének az 1. betűje volt rajta és barátnőjének is épp ugyan így. Szerintem ez a komoly kapcsolat kezdetét jellemzi a másik oldalára pedig ahogy te mondtad lehetne az a nap amikor összejöttetek
2011. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ezt meggondolom :)
2011. nov. 24. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy se veszed azt amit mondunk! mész a saját fejed után.. teljesen mindegy nekünk mennyire tetszik....
2011. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, valószínű, hogy azért írtam ki a kérdést.. :) Ha meg tényleg így gondolod, akkor nem kell írni, azok válaszára vagyok kíváncsi, akinek van ötlete. Köszöntem! :)
2011. nov. 25. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!