Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mivel díszithetném...

Szerintetek mivel díszithetném a szobámat karácsony alkalmával? 14/L

Figyelt kérdés
Közeledik a karácsony, és nem akarok mindent az utolsó percre hagyni :) szerintetek mivel tudnám egy kicsit ünnepi hangulatosabbá varázsolni a szobámat? Van még egy parafatábla a falomon, amit szintén feldíszitenék. Arra lenne valami ötletetek?
2011. nov. 24. 18:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Origami!!!!!!!!!!!!!!!:

[link]


[link]


[link]


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=kbzjUM61LNw


Én csináltam ajtódíszt is:

Vágj ki színes kartonpapírból egy téglalap formát, fehér kartonból egy hóembert, Én az orrát gyurmából ráragasztottam, a többi részét pedig beragasztóztam, és csillámmal beszórtam, ráragasztottam a téglalapra, és ráírtam a téglalapra a nevem, egy másikra meg azt, hogy tél, szép ajtódísz lesz belőle. Képet sajnos nem tudok küldeni.

2011. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
az első kommentelőt puszilom :* .. most meg térjünk vissza a részletekhez :) a szobám elég kicsi, és szinte tiszta zöld, és emiatt olyan juujjj de nagy díszeket nem tudok tenni :) valami kisebb és egyszerübb kene, meg aminek persze nem olyan nehéz az elkészítése. >:D<
2011. nov. 25. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!