Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van itt még valaki rajtam...

Van itt még valaki rajtam kívül aki utálja az ünnepeket és a karácsonyt is?

Figyelt kérdés
Nem szeretem mondom őszintén,mert a mi családunkban semmiről nem szól!Csak a ajándékozásról,mi rossz anyagi helyzetben vagyunk a másik fele meg jó,nem tudunk nekik venni semit,ők meg elhalmoznak minket,soha nem is beszélünk egymással rossz a kapcsolatunk,de ilyenkor mégis összejövünk és álvigyorgunk mindenkire..Amúgyis rossz kedvem van,egyedül vagyok,és nincs kedvem megjátszani magam!Az egész ünnep egy nagy felhajtás,egy nagy b.aromság.....
2011. nov. 25. 19:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Alexandra és Gyuszkó! Őszinte részvétem, és nagyon sajnálom, ami veletek történt. Okosat nem tudok mondani, inkább hallgatok. Nem is tudom, mit kívánjak. Talán lelkierőt, nem tudom.


Én nagyon várom, és szeretem is. Azért valamennyire az ajándékokról is szól, sőt a mai világban egyre inkább, főleg a gyerekeknek. De ez nem is baj, és nem is ez volt a kérdés.


Nekem csak azzal van bajom, hogy ahelyett, hogy itthon ülnék, nyugiban, olvasgatnám a fa mellett az ajándék könyveimet, ehelyett mi van?


24-e: sütés, főzés, mire minden oké, akkor már este van

25-26: egyik nap mi megyünk, másik nap hozzánk jönnek. Ezek kb reggel 11-től délután 3-4 ig tartanak. Azaz reggel már semmit sem lehet csinálni, este meg már nem.

2011. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Köszönöm!


Gyuszkó! Részvétem neked is!

2011. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

Köszönöm, 19:55-ös válaszadó!


Neked is köszönöm, Alexandra! Részvétem Neked is! Erőt kívánok!!!

2011. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Találj ki valamit, amitől NEKED meghitt lehet a karácsony. És akkor nem rettegsz majd.
2011. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Mindenkinek részvétem!


Nálunk is hasonlóképp van ez az ünnep, nagymamám december 22-én halt meg, 1995-ben, anyu két éve december 23-án, így nem egyszerű szeretni a karácsonyt.


Idén megpróbálok klassz karácsonyi hangulatot teremteni, már a fiam miatt is. Ez ad erőt, és idén igenis jó, és szép lesz a karácsony.

2011. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy nem utálnám a karácsonyt, ha a párommal tölthetném. De muszáj hazautazni a családomhoz, csak nekem, egyedül. (mégcsak 19 vagyok...koleszban lakom amúgy) Szerencsére most még 21én vizsgám lesz, így 22én megyek csak haza. 27 körül meg már jön is a barátom hozzánk. Úgyhogy csak pár napot kell otthon kibírnom.

Nálunk arról szól a karácsony, hogy anyám idegbetegen takarít és levegőt sem szabad venni, mert már attól is minden piszkos lesz. Ha már mondjuk a karácsonyfa diszítésénél tartunk és szeretnék segíteni, akkor takarodjak onnan, mert úgysem tudom megcsinálni. (Kiskorom óta ez van, menjek onnan, úgysem vagyok rá képes, nem fog sikerülni....) Mivel ajándékokat is kapunk a tesómmal, írnom kell erről is. Szóval kapunk vmi használhatatlan ajándékot is. Ami nagyon f*sza, csak nem használjuk semmire. Szokása, hogy ilyen randa kombinékat vesz nekem, mert azt hiszi, majd hordani fogom. Még ha szép lenne, de nem az. Könyvekből is tudja, hogy mi az ízlésem, biztosan nem azt kapok... szóval inkább ne kapnék semmit. Mondjuk én szeretek elmenni apu részéről a mamához, mert apuék 4en vannak testvérek és az unokatesóimnak már kisgyerekeik vannak, nagyrészük el szokott jönni akkor a mamához és legalább velük lehet találkozni meg játszani. Anyu részéről nem szeretem a mamás karácsonyt. Mindig nagynénémnél vagyunk. Unokatesómék meg sosincsenek akkor otthon, mert a bnőjüknél töltik azt a napot. Úgyhogy 3 megkeseredett nő beszél ott össze-vissza az erkölcstelen világról meg a mai fiatalokról, a válásról és fényeznek olyan lányt pl. hogy miylen rendes, mindig otthon van, nem megy sehova, akiről pedig én pontosan tudom, hogy ennek a szöges ellentéte. Szóval itt nem szeretem a karácsonyt.

30án már jövök is vissza a koleszba. Alig várom!!

2011. nov. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

Én sem szeretem, főleg a férjem nagyseggű, beképzelt családjával tölteni. Idén valszeg nem leszek meghívva, nem is fognak látogatni, mert a második gyerekem születésekor már nem tetszett az állandó avatkozás, piszkálódás. Viszont nem szeretném, ha a férjemnek is kárára válna a haragunk.

De sokaknak valóban fájdalmas emlék a karácsonyt, őszintén sajnálom :(((((


Karácsony imádat ellenére ezért Boldog Karácsonyt kívánok.

2011. nov. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Off:

Gyuszkó!

Találtam egy kérdést, amit te tettél fel. A késői gyàszròl. Sokat segített. Azt tudtam, hogy blokkol az agyam, de valahogy mégsem voltam benne 100%-ig biztos.

Azt hiszem az agyam az összeomlàs ellen védekezik. Pontosan ugyanazt érzem, amit te leírtàl, szòròl szòra mind igaz ràm. Ma már lelkiismeret-furdalâsom is volt, mert sokat nevettem.

De egy kicsit most megnyugodtam, hogy nem vagyok kőszivű, hanem ez is a gyàsz egyik szakasza.

On.


Bocsànat mindenkitől az ide nem illő offért.

2011. nov. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Cöh, én sem szeretem. Méghogy családi ünnep. Nincsen igazi családom, a párommal sem a legjobb most a dolog (nem tudom, visszakaphatom-e még). Így abszolút nem várom a karácsonyt. Sosem szerettem. Ráadásul most csóró is vagyok.
2011. nov. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Létezik már ünnep kategória!
2011. nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!