Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ez akár negyvenéves koromig...

Ez akár negyvenéves koromig is így lesz?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, még a szüleimmel lakom, dolgozom. A szüleim szerint tartja magát az a nézet, hogy amíg nincs férjem, addig a barátom nem jöhet szentestére, csak max másnap. Ez nekem nagyon fáj, mert helyette az unokatestvéremmel, annak párjával (!) (mert ugyebár neki nem mondhatják meg, hogyha nem házasok, ne hozza a párját, mert ő nekik nem gyerekük, és mivel ők jönnek hozzánk, azt hoznak, akit akarnak, csak ÉN nem hozhatom házasságig a barátomat), nagynénémmel, tehát mindenki fia-borjával+egy idegennel KÖTELEZŐ töltenem a szentestét, mert hát mégiscsak család, csak pont azzal nem lehetek, aki elvileg meg az én családom lesz, akit szeretek. Ez nekem nagyon megalázó. A párom még sok évig nem fog tudni elvenni, csak találkozgatunk, mert neki is idős szülőt kell ápolnia, a idős szülője meg engem nem ismer el, nem mehetek hozzájuk, a "fiának nincs senkije", stb. Tehát majd ha egyszer meghal, lehet vmi, de ez akár negyvenéves koromig is eltarthat. Kicsit elcsúszott a magánéletem. Másoknak ilyenkorra már gyerekeik vannak, boldogan együtt töltik a karácsonyt, engem meg még vénségemig ilyen szabályok kötnek, hogy melyik napon lehetek együtt azzal, akit szeretek?? Nagyon sokat bőgök emiatt.
2011. nov. 26. 15:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A családodat legalább megbünteted azzal, ha elmész -úgy értem legalább esély van rá hogy tanuljanak a hibáikból, helyedben én is elmennék és majd hazajönnék valamikor. Másnap vagy harmadnap....

nem engedték h velük meg veled legyen?

akkor nem is lesz velük, de te sem

2011. nov. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!