Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van aki még utálja rajtam...

Van aki még utálja rajtam kívűl a Karácsonyt?

Figyelt kérdés

Mindenki be van zsongva, hogy jön a karácsony, meg milyen szép és jó.


Én meg utálom, mert mindig rossz emlékek vannak a családommal, folyton az a feszűltség, az az erőltetett szeretet, holott mindenki inkább lett volna a szobájába, és Tvzett volna, vagy bármit, de együtt le kelett ülni vacsorázni, és az a nagy csend,. annyira szörnyű....



Van aki még nem szereti a Karácsonyi felhajtást, meg ezt az egész "szeretet ünnepe" dolgot?


2011. nov. 30. 14:21
1 2
 11/17 anonim válasza:
83%

Nálunk is minden évben csak veszekedés volt, utáltam is az egészet. Tavaly már karácsony előtt elkezdődött a balhé, szóval még fát sem állítottunk meg semmi nem volt. Életem legjobb karácsonya volt. :) Szenteste egy könyvvel és egy csésze teával beültem a radiátor mellé és nyugodtan olvastam órákon keresztül. Valószínűleg ebben az évben is így lesz.

19/l

2011. dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
37%
szeriten is rohadtnagy szar az egész
2011. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
Milyen szánalmasak vagytok:)Csak sajnálni tudlak benneteket!De nem baj mert közeleg az év legszebb,legjobb ünnepe,ti meg nyugodtan fulladjatok meg az irigységbe meg a haragba!Végre finom ételek,együtt lehet a család ami sajnos nem mondható el az év többi napjáról!(nálunk legalábbis nem,örülök ha egy évbe 3x látom apámat)
2011. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Én részben nem szeretem, részben pedig az év egyik legjobb pillanata. Együtt van az egész család és a nagyszülők (akik sajnos kint élnek Szerbiában). :)

Egész este marha finom kajákkal tömjük magunkat, és nézzük a Beethoven 1-2-3-at, meg a létező összes Bud Spencer-Terence Hill filmet amit a TV-ben adnak... Ha annyira utálod azt, hogy mindenki abban a kínos csöndben ül az asztalnál, akkor feküdjetek le együtt tévézni, ott nem kell beszélgetni... :) Segíts anyukádnak sütni/főzni, teríteni, díszíteni satöbbi :)

2011. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 sziveske válasza:
én szeretem a karácsonyt
2012. márc. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
grincs
2013. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
63%
én sem szeretem a karácsonyt, mert kamu, hogy a szeretet ünnepe....
2013. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!