Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Te mit vennél karácsonyra...

Te mit vennél karácsonyra szüleidnek, akik nagyon-nagyon szegényesen élnek?

Figyelt kérdés

Sajnos tényleg egyik hónapról a másikra élnek , sokszor a rezsire is alig telik, és arról nem is beszélve, hogy ennivalóra sem mindig.

Ahogyan tudok segítek rajtuk....mit vennétek nekik?


2011. dec. 2. 14:31
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Én azért olyat is vennék ami egy kicsit számukra luxus. Mert az egyebeket egész évben viszed nekik, Nagyon szép tőled, de tényleg!

Szóval valami finomat, ami csak az anyukádé, és valamit amit apukád tud használni. Olyat amit ők sose vennének meg maguknak.

2011. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

pezsgő, bor, kávé, kávépor, instant kakaó, csoki, kis ropogtatni valók

én tuti ilyet állítanék össze


anyósoméknak és anyuméknak is ilyesmit gondoltam, igaz ők nem szorulnak rá, de megjegyezték, hogy jobban örülnének fogyasztható termékeknek

2011. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%

Én úgy csinálnám, hogy most odaadnám nekik az élelmiszert, és karácsonyra pedig ezeket adnám:

- egy nagy kosárba mindenféle finomságot tennék (csokoládé, ropi, pezsgő, pálinka, keksz, pick szalámi, gyulai kolbász, nápolyi, pattogatni való kukorica) + mellé TESCO ajándékutalvány :)

- Ezek mellé valami hasznosat a szüleidnek, külön-külön (naptár, határidőnpló, telefon (vagy egyenlegfeltöltés), ékszerek, színházjegy, wellnes-hétvége...)

Amire futja a te pénzedből is és szívesen adod nekik. :)

Esetleg kifizethetnéd a számlájukat. :)

2011. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm, hogy válaszolt!

Szívesen befizetném őket egy 7végére, de arra nekünk sincsen pénzünk :-( Két kicsit nevelünk mi is.

Megbeszéltük a férjemmel, hogy karácsony előtt bevásárolunk anyuéknak amik nagyon szükségesek. Karácsonyra egy kisebb ajándékcsomagot fogunk összeállítani (ahogyan ajánlottátok) és abba fogunk nekik ajándékutalványt beletenni.

Nagyon szomorú, hogy így kell őket látnom :-( de főleg az, hogy mi sem tudunk nekik mindig segíteni .

Köszönöm még egyszer mindenkinek!

2011. dec. 3. 07:26
 15/15 Amina.Éda válasza:
100%

Ha segíted őket év közben akkor karácsonyra valami olyat vennék ami nem a napi megélhetéshez kell. Pl. egy könyvet ha szeret olvasni vagy egy parfümöt. Olyankor nem szegénynek érzik magukat.

Anyukámban így próbálom fent tartani az önbecsülését.

2011. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!