Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szülők! Vennétek karácsonyi...

Szülők! Vennétek karácsonyi ajándéknak egy iPhone 4S-t a 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Persze csak úgy,hogyha lenne rá pénz.

Titeket hogyan tudna meggyőzni a gyermeketek,hogy megvegyétek neki?


A válaszotokat indokoljátok is légyszi.


Köszönöm.


2011. dec. 3. 09:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
92%
Ln 23 éves vagyok, de eszembe nem jutna Iphone-t kérni.. Bocsi, de nem lenne egy ekkora tudású telóra szükségem.:)
2011. dec. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
86%
pardon, 13*xD
2011. dec. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
83%

nem

2 okból is

1 nem kell a kölyöknek ilyen drága telefon - netezni tud otthon, sms-t írni, zenét hallgatni és telefonálni egy 10ezres teló is jó

2 egy 14 éves kislány ne mászkáljon ilyen drága elektronikus kütyükkel, mert semmi szükség rá, hogy kirabolják, esetleg megöljék miatta

2011. dec. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha három hónapja kapott új telót, akkor nem. Plusz azért sem, amit az egyik válaszoló írt, hogy ne mászkáljon ilyen drága telóval, mert simán kikaphatják a kezéből.


Ha kicsit idősebb lenne, akkor talán. Meg ha az előző telója is régebbi lenne. (Ezek a mai telefonok már nem túl jó minőségűek, én is átlag kétévente cserélem őket, de azért a három hónap kicsit túlzás! Ja és én is imádom őket, telefon nélkül sehová nem megyek, de azért akkor is...)

23N

2011. dec. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
100%
Attól függ milyen a személyisége. Ha már ennyi idősen nagyon fontossá válna neki az, hogy nagy márkák látványos termékeit viselje/hordja magánál, akkor nem. Sajnos az ennyi idős gyerekek körében (de sajnos idősebb korban is) gyakran nem maga a termék (ki)használhatósága a lényeg, hanem az alma a telefon hátulján. Sajnos olyan tipikus menő telefonná vált az Iphone, amit lehet mutogatni. Én ezért biztosan nem vennék ilyet a gyermekemnek, még ha meg is tehetném. Szerintem furcsán hat egy 14 éves lányka kezében egy ilyen drága mobil, amit jórészt 'facebookozásra' fog használni. És mivel 3 hónapos a telefonja, még inkább nem tudna meggyőzni, mert ez is csak azt bizonyítja, hogy nem biztos, hogy értékeli.
2011. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
100%
Ha meglenne rá a pénzem én akkor se venném meg neki az iPhont. Megvennék neki egy olyat ami nem ér annyi hogy becsülje meg a kisebb értékű dolgokat is. Mert ha már most el lesz kényesztetve akkor később már dolgozni se akar mert ugye anyu / apu mindent megvesz neki. És ez a legnagyobb baj a mai fiataloknál " hogy minek dolgozzak ha anyuék megvesznek nekem mindent" 19/f
2011. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
85%
Kapna két pofont karácsonyra, azt ossza be húsvétig.
2011. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
51%

Nem, mert: 1. Nem használja ki a telefon képességeit.

2. Simán ellophatják.

3. Android párti vagyok.

4. Most kapott újat.


Kompromisszumként felajánlanám, hogy vagy kap egy Samsung Galaxy Ace-t (f@szbukozni azzal is lehet), ami kb. 40.000, vagy semmit.

2011. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem az, hogy te android párti vagy egyáltalán nem számít, mikor a gyerekednek telefont veszel. Egyébként meg áruljátok már el mi az, amit annyira ki lehet használni azon a telefonon felnőttként, amit 14 évesen nem?
2011. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
91%
Annyira nem értem, hogy hogyan fajulhatott el idáig a világ, hogy egy gyereknek 3 havonta vesznek telefont, olyan alkalmazásokkal amiket nem is használ.
2011. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!