Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szülők! Vennétek karácsonyi...

Szülők! Vennétek karácsonyi ajándéknak egy iPhone 4S-t a 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Persze csak úgy,hogyha lenne rá pénz.

Titeket hogyan tudna meggyőzni a gyermeketek,hogy megvegyétek neki?


A válaszotokat indokoljátok is légyszi.


Köszönöm.


2011. dec. 3. 09:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék, nem neki való, fogalma sincs, mennyit kell dolgozni az áráért, nem tudná megbecsülni.
2011. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
76%

Ti Japánban éltek, hogy 3 hónap múlva már szóba került az új teló? :) Ott szokták ilyen sűrűn cserélni az emberek a telefonjukat.

A kérdésre válaszolva: én nem venném meg neki, mert úgyse használná ki az alkalmazásait, ráadásul nemrég kapott újat.

2011. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
10%
Akkor még egyszer megkérdem, mi az az alkalmazás, amit a felnőtt kihasznál és a 14 éves nem?
2011. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
15%
Gyerek vagyok, 12 éves, és lány. Én születésnapomra kaptam iPhone4G-t. Ezzel gondolom nem sokat segítettem.
2011. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Kapcsolattartásra jó a full extrák nélküli telefon is, internet meg van otthon - gondolom, sz.géppel/laptoppal együtt.


Én a telefon árát inkább lekötném neki kamatozni v.milyen ifjúsági számlán - akár külföldi banknál is. Annak az összegnek nagyobb hasznát venné, mikor egyetemista/főiskolás lesz, vagy elkezd dolgozni.


21/L

2011. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
82%

Én nem vennék neki. Valahogy nem tudok másra gondolni, csak hogy ellopják tőle. Bár ha ennyire tele vagytok, lehet, hogy körülötte is mindenki annyira tele van, és buszra sem kell szállnia.

18 évesen meg majd házat fogsz neki venni? Vagy egy telket a holdon ? Csak ezzel léptékkel kb oda fogtok jutni.

2011. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
azért nem annyira való neki mert még kicsi az ilyen jó mobilokhoz...3 hónapja?????????????????? biztosan nem vennék neki ha 3 hónapja kapott...gondolom nem egy ősrégit hanem valami újat és érintőset. ennyi idősen nem telefonokat kéne gyűjteni..
2011. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
elárulom hogy 1 éves lett szeptemberben a telefonom állandóan azt nyomkorászom és még most fedezek fel dolgokat...tehát ő 3 hónap alatt nem fedez fel rajta minden alklmazást
2011. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 skate girl válasza:
50%
Én 18 éves vagyok, és még nekem sincs ilyen, pedig szerettem volna, de elgondolkoztam, hogy minek, mert úgysem használom ki... ezekkel a telefonokkal filmeket szoktak forgatni ember.... egy 14 éves gyereknek max annyira kell, hogy villogjon vele a barátai előtt, hogy milyen menő és vagány telefonja van.... hiába mondja h nem igaz, de még fogadjunk azt sem tudja, miket tud az atelefon... am meg nem kellene ilyen nagy dolgokat kérnie karácsonyra, mert ez szutem azért minden szülőnek feladja aleckét.... nem néz titeket semmibe? nem tudja mennyit kell egy ilyenért dolgozni? más 1000 ft-ból él 1 héten...
2011. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

én 13 vagyok.. nagyon béna telefonom van már vagy 2 éve, de anyum azt mondta, hogy jövő karácsonyra kapok iphonet..

szóval nem 3 havonta kapok telefont, meg amúgyis jó tanuló vagyok (bár a lányos is)bocsi, tudom, hogy nem vagyok szülő, de anyukám venne nekem és venni is fog:)

2011. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!