Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van egy jó kérdésem. Mit...

Van egy jó kérdésem. Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én 12 éves lány vagyok nagyon sok mindenem van.Ezek vannak:Xpad70,mp3,mp4,mp5(Érintős).Érintős telefon,tévé,Routher,laptop,Szóval szeretném ha segítenétek.Aki segít ezer köszönet!Ja és még egy valami.Ruhák,cipők,sminkek nem érdekelnek.
2011. dec. 4. 21:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

hú passz kérj könyvet vagy valami, mert már mindened megvan ami úgymond a mostani fiataloknak kell,


mást nem igazán tudok ajánlani ha se ruha se kozmetikai szer nem kell

2011. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Értem..Csak eggy a bukkanó nem szeretek olvasni :/

És ez a legrosszabb mert nem tudom eldönteni.. Még elkébzeli sem tudom :(

2011. dec. 4. 22:13
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
2011. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Légyszíves ha nem tudsz normálisat hozzászólni kérlek ne írogass mert ezzel nem segítettél semmit! Csak minősíted magadat..!
2011. dec. 4. 22:38
 5/23 anonim ***** válasza:
56%

pedig a 22:31-es ötletének még hasznát is vehetnéd...

(és azzal, hogy háborogsz rajta, el is ismered, hogy jogos a dolog)

2011. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező!


Lehet, hogy szivatásnak tűnik a válaszom, de nagyon őszintén és jóindulattal írom: ha ennyi mindened van 12 évesen, kérd meg a szüleidet, hogy annak az összegnek, amit rád szánnának, keressenek helyet egy rászoruló családnál. Valaki(k)nek hatalmas örömöt szereznél, és szerintem neked is szebb karácsonyod lenne. Sőt, lehet, hogy akár egy személyes barátság is kialakulhatna. Pl. keressetek egy családot, ahol hozzád hasonló korúak vannak, csak szegények. Boldog ünnepeket!

2011. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Elkényeztetett kislány ,remélem a pedomaci vár majd a fa alatt.
2011. dec. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy jó könyvet kérhetnél, hátha megszereted az olvasást. Néha jó ám kikapcsolni a telefont, a tévét meg a gépet és olvasgatni.


Jégkorcsolya? (ez akkor jó, ha van a közelben jégpálya)

Vagy kerékpár? (igaz nem téli holmi, de évekig használható)

2011. dec. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Kiegészítők a laptophoz, telefonhoz, stb..? Kiskutya, kiscica?
2011. dec. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Pénzt, mellé úgy is kapsz majd csokit meg egyéb finomságokat gondolom szal mégse az hogy kapsz egy borítékot azt cső:)
2011. dec. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!