Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van egy jó kérdésem. Mit...

Van egy jó kérdésem. Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én 12 éves lány vagyok nagyon sok mindenem van.Ezek vannak:Xpad70,mp3,mp4,mp5(Érintős).Érintős telefon,tévé,Routher,laptop,Szóval szeretném ha segítenétek.Aki segít ezer köszönet!Ja és még egy valami.Ruhák,cipők,sminkek nem érdekelnek.
2011. dec. 4. 21:51
1 2 3
 11/23 dikkmánöcsém válasza:
de hiányoznak azok az idők, amikor nekem is ez volt a legfőbb gondom :)
2011. dec. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Kérj egy közös, családi hétvégi kiruccanást, ahova te szeretnéd.
2011. dec. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%

Ez mennyire szomorú... Anyagilag megvan mindened, de érzelmileg semmi, üres vagy, mint egy szappanbuborék. Olvasni nem szeretsz, sem nem mennél szivesen a családoddal valahová, valamilyen közös programra, de barátaid sincsenek, akikkel koriznál télen, vagy csak érdekelne egy szinházi előadás. 12 évesen nincs egy hobbid, nem érdekel szinte semmi, csak a trendi cuccok.

Te jó ég... és ezek a kölkök jelentik a jövő nemzedékét :(((

2011. dec. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
ha tényleg mindened megvan, akkor kérj pénzt, vagy tartós élelmiszert és sétálj el egy rászoruló családhoz, majd add oda nekik. Majd meglátod hogy az lesz a legszebb ajándék. Sokkal jobb adni, és ha látod a boldogságukat megérted. Persze ehhez kell némi önzetlenség.
2011. dec. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
26%
Jaj nem értem egyes válaszolókat miért ennyire irigyek , jellemző ez itt sajnos....Nekem is megvoltak mind ezek fiatalon igaz nem 12 hanem 14 évesen de megvoltak aztán sokat jöttek az "elkényeztetett anyuci kedvence" dologgal én csak legyintek és elengedem a fülem mellett az ilyen idióta beszólásokat.Ha megtehetjük akkor miért ne lehetnének jó cuccaim , ruháim ?Csaj mert egyeseknek fáj ez és rossz a lelki világukban?Hát én lesz@rom attól még nem fogok kínai ruhát felvenni meg noname telefont és gépet használni.Könyvet olvasni én sem szeretek , sosem szerettem , még a kötelezőket sem olvastam el hanem megnéztem filmben meg a tartalmat elolvastam.Biztos van valami amit kérhetnél , esetleg új szoba bútor vagy valami hasonló.
2011. dec. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
54%
ilyen az adócsaló-generáció.
2011. dec. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ebben az esetben semmit,de ha már,akkor:

kamera,fényképezőgép,nyomtató,hangfal,webcamera,dvd lejátszó

Hajvasaló,hajszárító

Utazás,koncertjegy

Bútor a szobádba

2011. dec. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
50%

Hát, ha a te helyzetedben lennék, én az alábbiak közül kérnék valamit:

- nekem első helyen lenne a könyv (most is ott van), szóval bocsi, de csak ezzel tudok kezdeni (imádok olvasni),

- színházjegy, mert a kedvenc szórakozásom, csak sajnos mostanában nem nagyon engedhetem meg magamnak se pénzben, se időben,

- dvd, valami jó filmmel, esetleg - ha olcsóbb! - akkor egy évad valami sorozatból, amit szeretek (bár nem nagyon nézek sorozatokat, talán valami, amit régen néztem, nosztalgiának),

- mozijegy, bár most nem tudom, mik mennek, szóval meg kéne nézni, hogy van-e valami, ami érdekel, de gondolom azért találnék.


Szóval, ez én vagyok. Hogy te mit kérj, ismeretlenül nem tudom megmondani, de hátha tudtam ötletet adni.

Lehet most már olcsóbb DVD, sőt Blu-Ray lejátszókat is kapni, szóval, ha pl. az nincs neked, akkor lehet azt is kérni, már ha szeretnél ilyesmit.

2011. dec. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 wicca válasza:
77%
Hááát...igen nagy a sötétség a gyermeki fejekben!
2011. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
78%
Szerintem kérjél 'EGGY' helyesírási szótárt..
2011. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!