Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit vesztek a párotoknak...

Ti mit vesztek a párotoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Pénz szűkében nem tudok nagyban gondolkodni, ti mit vesztek és milyen ötleteitek vannak?

3 hónapja vagyunk együtt, fiúnak.


2011. dec. 11. 22:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én lerajzolom magunkat neki (: 1040 forint ez az ajándék kereken kerettel :)
2011. dec. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Öngyújtót,tollat lehet ajándékozni karácsonyra.

Amit nem nagyon illik az a pénz,és szúró,vágó fegyverek..(kés,bicska,lőfegyver stb)


fehérneműt,illatszereket,ékszereket csak akkor illik adni a másiknak karácsonyra ha a két párnak van közük egymáshoz(szóval haverbak,barátnak nem illik adni,csak férjnek,vőlegénynek,szerelmednek)

(utána olvastam)


De válaszolok a kérdésedre.Mivel mi már évek óta együtt élünk így tudatosan készültem a karácsonyi ajándékára.Voltaképpen lassan 1 éve spórolok rá,és végül is megvettem.Zongorát kap tőlem..(20-án hozzák ki,még eldugni sem tudom hova..:)

Régi álma volt egy zongora.

2011. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

mi is már nagyon régóta együtt vagyunk, és idén amikor nincs nagy durranás mert nincs ötletem, habár nekem anyagilag nem okozott ez gondot így tavaly egy xbox-t kapott (már házasok vagyunk) elötte órát stb...


idén viszont kicsit limitáltabb a pénz is és az ötlet rettenetesen.


- harry potter dvd settet kap, mert ezt szeretné

- egy játékot az egyik video játékához

- egy pizsamát mert ez is kérés volt

- egy szép drágább pulcsit mert más nem jutott eszembe és ez tetszett.


sajna sok ötletem nem volt ebben az évben, de árban ez is épp elég.

2011. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A párommal az lesz a második karácsonyunk, az elsőre én egy közös fotót kaptam szép kerettel, ő tőlem egy becenévvel hímzett törölközőt kapott. Az idei ajándékon még töröm a fejem. Amúgy még az elején, friss kapcsolatban ajánlatos meghúzni egy értékhatárt, mi idén 5000 Ft-ban állapodtunk meg.Így elkerülhető az, hogy te értékesebb ajándékot kapj, mint ő.
2011. dec. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

zongorás váléaszolónak: nagy doboz,és csomagold be jól,és mondd meg hogy nem nyithatja ki.Feltűnő lesz hogy ott áll 4 napig,de nem baj az :)


kérdésre: bőr övet kap,összeszerelős kiskocsit (attól hogy felnőtt,még játszhat :)), egy miniventillátort mert télen is melege van,és egy boldog karácsonyo plüssmacit (olyan cuki volt,nem tudtam otthagyni,ráhimzem a nevét,és személyre szól:))

2011. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
ezek aranyos ötletek :-) a zongora meg mindent visz :) én elájulnék az biztos!
2011. dec. 12. 15:29
 17/18 anonim ***** válasza:

Első Karácsonyunk lesz. Egy inget vettem neki, meg egy egérpadot zselés csuklótámasszal.

27-én lesz a névnapja, arra vmi italt veszek, 21-én pedig a hónapfordulónk, arra valami csokit.

22/N és 24/F

2011. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Azért szerintem itt nem az ajándékok értékét kell nézni, hanem a szándékot:) Jó én is karácsonyra mp4-et szeretnék, de beérném egy szép tollal is:) No meg a zippos gyújtó:D nagyon örülnék neki:)
2011. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!