Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adnátok a szüleiteknek...

Mit adnátok a szüleiteknek karácsonyra, ha mindenük megvan?

Figyelt kérdés
Édesanyámról és a mostohaapámról van szó,ők elég jómódúak,mi a férjemmel annyira nem.Egyszerűen nem tudok mit kitalálni,ami nem kerül nagyon sokba,de nem is olcsóság.
2012. okt. 30. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi színház- vagy koncertjegyet szoktunk, esetleg az unokák készítenek valamit, vagy mondjuk mi róluk egy naptárat.......
2012. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok nekik valamit kézzel.
2012. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
80%
unokat
2012. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
süss nekik sütit, vagy tortát, vagy kalácsot. nekünk nincs pénzünk venni, hát sütöttem nekik és nagyon örültek neki! :))
2012. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Mi tavaly egy fali órát adtunk, ami köré képeket lehetett betenni, kispárnára tetettem képet a lányunkról, fotókönyvet kapnak idén, ilyesmit.
2012. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Teaválogatást kaptak (reggelente nap egy teával kezdődik nekik,szeretik a különlegeseket)
2012. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Könyvesboltban, vagy éppen ékszer-üzletben (ami hozzájuk közel van) vásárlási utalvány. Ezekre általában van 6 hónap beváltási lehetőség. Majd megpótolják. Az ilyennek jobban örülnek, mintha megveszed nekik az 50.-ik pohárkészletet, vagy akármit.


Mellé mostohapapának egy üveg bor, édesanyádnak egy doboz desszert, mellé pár szem narancs és a szaloncukrot szoktam felfűzni egy hosszú díszcsomagoló szalagra, hadd dolgozzanak vele. Vagy éppen (valóban) készítel egy tortát, és azt viszed nekik az utalvány mellé.

2012. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3 h
2012. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi is így voltunk anyósékkal. Nagyon nehéz számukra vásárolni.

Egyszer vettünk nekik a falra "kakukkos órát", mert az még nem volt. Apósom egy "borgőzös" pillanatában a papucsával hallgattatta el a kakukkot. Szóval nem volt igazán jó ötlet az sem. :))))

Következő évben fali barométert vettünk, de minek, ha soha rá sem néztek.

2012. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.


Én is hasonló cipőben járok. Általában ajándékcsomagot szoktam nekik adni.Ebben csokoládé,bor,teafüvek,kekszek,kozmetikumok szoktak lenni. Nem túl kreatív,de ilyesmivel mindig sor telik.

2012. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!