Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi lesz nálatok a karácsonyi...

Mi lesz nálatok a karácsonyi ajándék!?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 21:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
88%

Szeretet :)

nem veszünk külön ajándékot, örülünk, ha azt meg tudjuk venni, amire szükség van. E rám és páromra érvényes.

Közeli családnak apróságokat veszek. Ha lenne kisgyerek, ő azért kapna ajándékot.

2012. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
91%

Semmi!

Eddig minden évben arra vágytam hogy húú mit kapok!

Aztán nemrég meghalt az édesapám,és minden este hálát adok érte hogy a családom többi tagjával lehetek!

Nekem ennél több nem kell!

20/L

2012. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
83%
Első vagyok. Kettessel egyetértek, nekem is most halt meg, ilyenkor az ember más dolgoknak kezd el örülni ...
2012. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Egymasnak es a csaladtagoknak aprosagokat, kislanyunk kap tobb ajandekot.
2012. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Idei karácsonyunkat közösen töltjük a párommal, nekünk ez a legnagyobb ajándék. 24-én szenteste a párom szüleinél leszünk. 25-én reggel pedig az én szüleimhez megyünk mert nálunk akkor gyűlik össze a nagy család, és az nagyon jó:) Ennél szebb ajándékot nem is kívánhattam magamnak, mert életem első olyan karácsonya lesz ez amit a párommal fogok tölteni végig, mert eddig sajnos ez nem jött össze:(
2012. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pénzt kérek mindenkitől, mert új telefont akarok venni lassan. A többieket még nem kérdeztem, mit akarnak.
2012. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még nem tudni, egyenlőre a szeretet és az összegyűlt család a biztos. :)
2012. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A páromnak wellness a két ünnep közt és egy óra. 24-én adom át neki az órát és mellé lesz csomagolva a kupon egy képeslappal. 27-én megyünk. Édesanyámnak édesapámmal közösen veszünk egy új mosógépet, mert a régi már elég ramaty állapotban van, és nemrég szólt édesapám, hogy besegítenék-e a megvásárlásban. Édesapámnak telefont és DVD-lejátszót veszek (illetve közösen vesszük a párommal). A testvéreimmel nem nagyon szoktuk ajándékozni egymást, legfeljebb apróságokkal. December elején megyek az IKEA-ba, ott szoktam beszerezni az apróbb ajándékokat, amik általában hasznosak is, nem csak porfogók. Édesanyám pedig megajándékoz minket egy hatalmas lakomával, mint minden évben.
2012. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek kapnak ajándékot / játék, könyv, ruhanemű / a felnőttek saját készítésű ajándékot. Én foltvarrással készítek apróságokat.
2012. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Az én ajándékom az lesz, hogy nem itt fogok lógni, hanem együtt leszek azokkal, akikkel egy lakásban élek.
2012. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!