Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kedves huszonéves Dragon Ball...

Kedves huszonéves Dragon Ball rajongó nagyfiúk, ti örülnétek egy karácsonyi Son Goku-s bögrének, vagy valami olyan tárgynak, ami Dragon Ball-os?

Figyelt kérdés

Barátom 23 éves, és reménytelenül gyermek. :)

Nincs is ezzel baj, és talán az én karácsonyi ajándékválasztásomat is megkönnyíti.


Kérdésem legfőképp a hasonló srácoknak szól..

Ti örülnétek egy SonGokus bögréhez, vagy a meséből a kedvenc figurátokkal ellátott tárgynak?


A pólót kicsit erősnek érzem, annyira talán nem függő, de egy bögre igazán aranyos, és még hasznos is. :)



2012. nov. 20. 23:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Én nő vagyok, 27 éves, és én is örülnék egy ilyen ajándéknak, nagyon szeretem ezt a rajzfilmet. :)


Elég sok szereplő van a sorozatban, tudd meg, neki ki a kedvence, és próbálj meg olyan tárgyat venni, amin ő szerepel. :)

2012. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ma már megkérdeztem, természetesen Son Goku, de mondott még egy csomó szereplőt, és olyan beleéléssel mesélte, édes volt. :)


Csináltatnék neki, mert tudok egy helyet, ahol viszonylag olcsón, könnyedén rányomtatják a küldött-vitt képet pl. a bögrére.

És tudom, hogy megbízható a minőség, mivel több alkalommal csináltattam már bögrét, kispárnát is. :)


De ha neked tetszene, akkor biztos ő is örülne neki. :)

2012. nov. 20. 23:29
 3/19 Malats ***** válasza:
80%
Én is örülnék! Ereklye lenne :D Pedig akkora fan még csak nem is vagyok. 21/f
2012. nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
78%
bár nem fiú vagyok,de én is örülnék.:D
2012. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
69%
A bögre az szuper lesz! Nagyon fog örülni neki, hidd el!
2012. nov. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

A bögre mindig jó, ha valami hozzáfűződő kép van rajta, akkor főleg!

Egyébként megkérdezhetem, hol csináltatod? Én is szeretnék fényképes bögrét csináltatni, tavaly óta, csak elfelejtettem ><" (Ha esetleg Pest közelében van...)

2012. nov. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Neee, ne tedd!

Oké-oké, nem rossz.. de egy bögre olyan sablonos.

Ha más nem és már lebeszélni úgy sem tudlak, legalább találj ki mellé még valamit.


Egyébként tényleg jó sorozat :)

22F

2012. nov. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
nagyon jó anime, ezen nőttem fel és máig nézem ha olyanom van.
2012. nov. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én sailor moon rajongó vagyok, és a barátnmtől egy mini diszpárnát kaptam egy sailor moonos csoport képpel és imádom... ha ő szereti a dragon ballt és fel is vállalja ezt (nem tagadja meg ilyenek) akkor nyugodtan vegyl neki ilyet... bár akkor vagy külföldről vagy ugy hogy valami ajándékboltban te nyomtatod rá a képet..
2012. nov. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az én párom 40, ő is szereti a Dragon Ball-t. :-) A pólót is felvenné.

Abögre tényleg jó, de magában sablonos. Szerintem egy fekete pólón Songoku egyszerű képen nem gyerekes. Az én oárom már csak azért is hordaná, brahiból. Vagy esetleg törölközőben?

2012. nov. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!