Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kedves huszonéves Dragon Ball...

Kedves huszonéves Dragon Ball rajongó nagyfiúk, ti örülnétek egy karácsonyi Son Goku-s bögrének, vagy valami olyan tárgynak, ami Dragon Ball-os?

Figyelt kérdés

Barátom 23 éves, és reménytelenül gyermek. :)

Nincs is ezzel baj, és talán az én karácsonyi ajándékválasztásomat is megkönnyíti.


Kérdésem legfőképp a hasonló srácoknak szól..

Ti örülnétek egy SonGokus bögréhez, vagy a meséből a kedvenc figurátokkal ellátott tárgynak?


A pólót kicsit erősnek érzem, annyira talán nem függő, de egy bögre igazán aranyos, és még hasznos is. :)



2012. nov. 20. 23:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
songokuba törölközni...? Elég érdekes ötlet...
2012. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Bögre? Iszik bármit bögréből, vagy csak bevágja majd a konyhaszekrénybe? Mert akkor már inkább valami máson legyen. Mi pl. teázunk, kakaózunk gyakran, de pl. anno exem soha semmi ilyesmit nem ivott, szóval egy bögrével ő nem tudott volna mit kezdeni mindegy mi van rajta. Ő pl. folyton az interneten játszott, egy egérpadot többre értékelt volna.
2012. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Tényleg a szokásoktól is függ, az én férjem nagy tejeskávé rajongó, ő biztos örülne a bögrének is, minden reggel kávéval indítja a napot. :)


A póló se rossz, nyilván nem utcára vagy munkahelyre, de otthonra vagy szabadidős tevékenységhez vicces. :) Sok pasi hord rajzfilmes pólót, Batmant, Simpson családot stb.


Még a kulcstartó jutott eszembe, illetve ha szeret olvasni, rendelhetnél külföldről Dragonball mangakönyvet, angolul tuti lehet kapni.


Amúgy ki pontozza le az összes választ, tök jókat írt eddig mindenki. :o

2012. nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Pesten magyarul is lehet kapni. Dragon Ballos képregény-könyvet.
2012. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nos,..

Pólót azért nem szeretnék neki, mivel egy hónapja volt a születésnapja, és kapott tőlem egy Jimi Hendrixes pólót.

Nem szeretném felállítani a ruhatárát, az sem biztos hordaná e, vagy hogy tetszene e neki.


Egérpadot azért nem választhatok, mivel laptopja van.


Barátom viszonylag sokat bögrézik, hisz reggeli kávé, délutáni tea, és imádja a kakaót. (sokszor látom az ex barátnőjétől kapott bögrét a kezében, szívesebben látnám az enyémet), plusz tényleg jó minőségű az áru, amit csinálnak.


Könyvet nem olvas, lusta. :) Kulcstartó elég kis ajándék, hiába tudom, hogy nem az számít, hanem a szándék, csak akkor is keveslem.


A törölközőt nem tartom ötletesnek, mert az egy olyan dolog, hogy felakasztod, család is használja, eltűnik, könnyű elhagyni.

Ráadásul sehova nem hord törölközőt, mindig tarhál egyet. Ezt főleg akkor tapasztaltam, amikor nálunk van, vagy ha koleszon. :)



# 6/14-nek: Felvidéki vagyok, itt csináltatom a közeli városban a textilre,tárgyra való nyomtatást.

2012. nov. 21. 14:27
 16/19 jack will válasza:
Én nagyon örülnék neki!!!!
2012. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igazatok volt, nagyon odavolt érte! :)
2013. jan. 9. 20:59
 18/19 anonim ***** válasza:
Adtál még mellé valamit? Te mit kaptál? :-) :-) :-)
2013. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nem, csak bögrét adtam.., de tényleg tetszett neki.

És a fejéhez vágtam, hogy tessék örülni neki, mert fél Pestet bejártam érte (végül is nem ott csináltattam, ahol akartam, hanem inkább megvettem egy ilyen elvont anime boltban).

Persze jót nevettünk rajta. :)


Ő pedig könnyen megoldotta a 'vajon tetszeni e fog neki' problémát.

Elmentünk egy ruhaüzletbe, és hát kedvemre választhattam valamit, de a fülembe súgta előtte, hogy örülne ha alsónemű lenne.. (vajon miért is, hm, nehéz volt kitalálni) :)

2013. febr. 16. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!