Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándék ötleteitek...

Milyen ajándék ötleteitek vannak a férjeteknek/barátotoknak?

Figyelt kérdés
A párom 35éves pasi. mit lehetne neki vennem? ti mit vesztek igy ünnepekre? karácsonyra gondolok.
2012. nov. 30. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Az idén parfümöt veszek,könyvet,és szeretnék egy kis játék autót ami a kedvenc autó márkájára hasonlít,mert igazit nem tudok venni egyenlőre.

Tavaly pókeres bögrét,és pókeres bőr övet kapott,a kedvenc hobbija miatt.És szinte minden évben veszek,zoknit,alsóneműt és borotválkozáshoz habot gélt,pengét,arcszeszt azt amelyik fogyóban van neki épen.

És szoktam csinálni valami személyes meglepit,pl tavaly kapott egy saját készítésű masszázs bérletet amit nálam beválthatott heti egy alkalommal:)

2012. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a masszázsbérlet nagyon tetszik! megkérdezhetem hogyan csináltad?
2012. dec. 1. 17:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi különös csak egy kis aranyos ajándék kisérő kártya belsejébe szépen beleírtam ,meddig váltható be,egy héten hány alkalom és hány perc masszázsra jogosult tőlem.
2012. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!