Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Elemtöltő, mint karácsonyi...

Elemtöltő, mint karácsonyi ajándék? Vélemények? Pasik, örülnétek neki?

Figyelt kérdés
A barátom elég sokat xboxozik, és folyamatosan veszi a ceruzaelemeket a boltban. Arra gondoltam, mi lenne, ha kapna egy elentöltőt egy pár elemmel? Sajnos nem túl személyes szerintem, de legalább hasznát venné... Vélemények? Néznék még mellé valamit, de eddig így nagyon rossz ötlet? Hét hónapja vagyunk együtt, 17 évesek vagyunk...
2012. dec. 5. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet. Amúgy bizonyos szempontból személyesebb is, mint egy párna vagy egy póló a közös képetekkel... Mert az már tucatajándék, ez viszont pont olyan tárgy, amire neki szüksége van, és látszik, hogy törődsz vele. Én örülnék neki, ha hasznos ajándékot kapnék. Jobb ez, mint egy dísztárgy, amit kiteszek a polcra és porosodik.


19/F

2012. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan nő vagyok, de ha erre van szüksége akkor örülne neki. Az én férjem idén egy hajnyíró készüléket kap mert erre van szüksége és már régóta sóvárog utána. :)


Szerintem jó ötlet az elemtöltő. :)

2012. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit tölteni tudsz az akku, nem elem. Szerintem ez tökéletes ajándék lenne! (ha van rá pénzed, akkor ne a legolcsóbbat vedd, mert az akku rövid időn belül tönkremegy)
2012. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont ezért gondoltam, mert más ötletem nincs, ilyen plüssöket meg bögréket nem akarok, nem csaj, hogy ilyenekkel aludjon vagy valami... Ez jutott eszembe, mert akárhányszor nála vagyok, ha elmegyünk a bolt előtt, mindig vesz egy négyes csomag elemet, ez se nem takarékos, se nem környezetbarát... Úgy gondoltam, hogy használná, nem csak ilyen gyűjtős kacat mint a hűtőmágnes, kulcstartó, etc:)
2012. dec. 5. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!