Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ajándékot szeretnék venni, de...

Ajándékot szeretnék venni, de nem tudom mi lenne a legjobb. Van erre valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
Ajándékozott: 16-17 éves lány. Rokon, normális, átlagos, csendes lány. Mi lenne az, aminek örülne, ha megkapná karácsonyra?
2012. dec. 10. 03:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Cd, dvd, könyv, piperecuccok. De ezekhez ismerni kell az ízlését.

Ha nem ismered, akkor a pénz az, ami a legjobban jön ilyen korban, azt arra tudja költeni, amire tényleg szüksége van.

2012. dec. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy pénz lesz, ha nem lesz jobb ötlet. Köszönöm.
2012. dec. 10. 04:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, hogy olcsó, vagy drága, de szuper minősége legyen, mert annak nem lehet nem örülni. Nagyon jó minőségű csokik(vagy akármi) kis kiszerelésben még elérhető áruk lehet,de mégis igényes és hasznos, mert nem bóvli és nem kacat.
2012. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, jó minőségű belga csoki, jó ötlet :)

ha még van ötlet szívesen fogadom, de az eddigiekkel is elégedett vagyok (zöld kéz)

2012. dec. 10. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sminkcuccot mondanék. Mondjuk egy szép, normálisabb szájfény egy klasszikus színben. Vagy ha hord ékszereket, akkor fülbevaló. Meg ugye karácsonykor elég sok Nivea, Fa, Dove stb. csomagot is gyártanak, valamelyiket neszeszeres táskába téve, egy ilyen is jó lehet.
2012. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez egész jó ötlet, adok neki egy ajándékcsomagot, benne:

- valamennyi pénz

- a kozmetikai táska (valami ilyesmi a neve)

- minőségi csoki

Köszönöm az ötleteket, egész elégedett lettem :)

2012. dec. 11. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!