Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit vennétek egy olyan...

Ti mit vennétek egy olyan apának karácsonyra, aki nem sok mindennek örül?

Figyelt kérdés

Már mindenkinek vettem, és őt is szeretném meglepni, de sose találom el az ajándékát. Hobbija a fúrás-faragás-szerelés-kertészkedés-főzés-okoskodás :) és rengeteget cigizik.


1000 Ft alatt költöttem mindenkire, így rá is ennyit szeretnék.


Gondoltam valami szép vihargyújtóra, de félek, hogy mellétalálok. Vagy kesztyű? Igazából van egy műhelye ott a hobbijaihoz minden megvan, de ami nincs azt is csinál, mert ő csinálni szeret mindent. Fúróra meg hasonlókra nekem nem telik, nincs önálló keresetem. Szerintetek jó ajándék az öngyújtó?


2012. dec. 13. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tisztára mintha én tettem volna fel a kérdést:D Most én is bajban vagyok, mert az aksis fúrótól kezdve a fűrészig, csavarkészletig mindenen túl vagyunk és gyújtót is már jó sokat kapott utántöltővel. Szerintem valami pólót vagy pulcsit fog kapni, az úgyis kevés van neki:)
2012. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) nálam meg még pulcsija is van mert anya vett neki nemrég. Nem Juditnak hívnak amúgy?
2012. dec. 13. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki szivart vagy egy doboz szivarkát, valami jobb minőségűt.
2012. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem így hívnak:)

Akkor ha olvas vehetsz neki Libri utalványt vagy ilyesmi. Vagy bármilyen Obi, Praktiker utalványt, bár én is mindig bajban vagyok.

2012. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Könyvtárazik.. :D Borotvahab meg hasonlók? mittudomén valami készlet biztos van :)
2012. dec. 13. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat cigizek. Nem tartom jó ötletnek a szivarkát. Van egy megszokott márka amit az erős dohányos szív. A többi nem nagyon ízlik. A gyujtó jobb ötletnek tűnik. Vagy ha tölti a cigit, a szokott dohányt. Vagy a műhelyében szétnézel, milyen csavarok anyák, alátétek vannak, olyanból egy készletet, vagy is a pénzed től függően darabot.
2012. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!