Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek neki karácsonyra?

Mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit vehetnék a barátomnak karácsonyra.Pont karácsonykor lesz 1 hónapja,hogy együtt vagyunk tehát még nagyon kezdetleges a dolog de azért szeretnék adni neki valamit.Nyilván 1 hónap után még nem szeretnék neki 40.000 Ft-os karórát venni meg semmi ilyesmit ahhoz azért még kell egy kis idő :D Én valami AXE-csomagra gondoltam de anyukám szerint nem illik ilyet venni karácsonyra,mert félreértheti.

Ötleteket szeretnék,mit illik vagy mit nem.Esetleg ti mit kaptatok a párotoktól vagy mit adtatok neki?

18 éves fiúnak lenne :)


( szeretnék normális ötleteket kapni tehát előre mondom hogy nem fogok neki sört venni meg guminőt meg gyümölcsös óvszert :D )



2012. dec. 15. 13:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
73%
Szerintem az illatszer nem rossz ötlet, esetleg ha tudod mit használ, mit szeret és nem kerül egy vagyonba.
2012. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
73%
Nekem is az ajándékcsomag jutott hirtelen eszembe. Van valamilyen hobbija esetleg ? Vagy valamilyen parfüm ?
2012. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
az elso ajándékom a páromnak az egy kulcstarto volt az akkor uj autojához.na de ennek akkor más értelme volt.
2012. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sportol,de azt mondta,hogy a szüleitől kért karácsonyra sok ahhoz kapcsolódó dolgot tehát én azt egyből kizártam.(ami hobbira vonatkozik)
2012. dec. 15. 13:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb valami személyes dolog lenne, az AXE csomag, ha nem is érti félre, elég sablon. Nem is az érték a fontos, szerintem készíts neki valamit. :) Mondjuk süss, amit szeret, vagy csinálj mézeskalácsból valami ajándékot, az is jópofa, és személyes!
2012. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Akkor tényleg az illatszer marad
2012. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ezt az axe csomagot szerintem is mellőzd.

Csináltass neki egy kis párnát,amin a te fényképed van.

2012. dec. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket.


Igen gondoltam ilyesmire is,hogy saját képes párna vagy bögre vagy puzzle.De nem tudom,ez meg olyan egoista nekem,hogy a saját képemmel ellátott ajándékot adjak neki :D

2012. dec. 15. 13:29
 9/13 anonim válasza:
100%
Akkor csináltass olyat, amin közös kép van.
2012. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Virgács.
2012. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!