Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A párom szüleinek kell vennem...

A párom szüleinek kell vennem valamit?

Figyelt kérdés

4 és fél hónapja vagyunk együtt a barátommal! Egyszer voltam még csak náluk, mindig ő jön hozzánk, ugyanis ők 1+fél szobás lakásban laknak, és nálunk kényelmesebb! de viszont megigértem neki, hogy karácsonykor egy napot elmegyek hozzájuk. Szerintetek az anyukájának apukájának kell valamit vennem?

köszönöm a válaszokat


2012. dec. 17. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én vinnék valami apróságot. Gondolom a szülei tudják, hogy fogsz menni, így nagy valószínűséggel ők is fognak egy kis aprósággal kedveskedni. Nem kell nagy dologra gondolni, csak valami apróságot vigyél.
2012. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1 doboz bon-bon és egy üveg bor

tökéletes megteszi, ha csak ennyit láttad még őket.

2012. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy karácsonyra nagyon sok mindenkinek kellett ajándékot vennem, a bon-bont megveszem persze :) a bornak milyennek kell lennie? nagyon jó minőségűt sajnos nemtudok venni:S
2012. dec. 17. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Borból mindenhol lehet kapni Boldog karácsony, vagy Kellemes ünnepeket feliratosat.Az olyan pont ideális, és 1-1500 környékén van
2012. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De a legjobb ha megkérdeznéd a barátodat hogy mit tanácsol, mit vegyél nekik.Mert ugye ha pl. cukorbeteg anyukája, akkor nem jó ötlet a bonbon.Ha apukája most tett fogadalmat hogy soha többet még bort sem iszik, akkor az sem nyerő.Persze ezek szélsőséges esetek, de előfordúlhatnak.

Esetleg még az jutott eszembe hogy ha a barátod se vett még semmit a szüleinek, akor vehetnétek nekik közösen valamit.

2012. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megtudtam hogy az anyukája imádja az édességet, az apukája meg szereti a bort!
2012. dec. 18. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!