Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki tölti a párjával a szentest...

Ki tölti a párjával a szentestét? Ilyenkor elmentek éjféli misére? Ki tölti egyedül, pár nélkül? Ti mit csináltok?

Figyelt kérdés

Boldog Karácsonyt mindenkinek!


F/24


2012. dec. 24. 21:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mennek a zöld pipák..._:)
2012. dec. 24. 21:54
 12/17 anonim ***** válasza:

22

F

farmakológia

2012. dec. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Toltam egy kicsit az új Rage DLC-t de nem nagyon kötött le, marad Sztetem bácsi meg a pia! Yeeaaah! Ahogy Hetfield mondaná...
2012. dec. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Én a családommal töltöm,barátom nincsen!

Református vagyok,így az éjféli mise tárgytalan.Szerdán megyünk majd istentiszteletre.

Megvolt a vacsora,megnéztem a Reszkessetek Betörőket,most zenét hallgatok és kockulok!:)

Neked is nagyon boldog karácsonyt kívánok!;)

2012. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Sajnos nincs párom, szüleimmel és tesómékkal töltöm a karácsonyt. Most épp TV-t nézek, közben néha felnézek netre. Nektek is békés, boldog karácsonyt kívánok! 27/L
2012. dec. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
0%
éjféli mise? milyen dolog az már? a katolikus vallás nagyon rossz. sajnos a Bibliának és az igazi kereszténységnek semmi köze a katolikus valláshoz. miért vagy katolikus? azért mert beleszülettél vagy csak szimpátia miatt?
2012. dec. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Az utolsó voltam. Hm, hm, valaki ezt a személyes üzenetet küldte nekem, nagyon elgondolkoztató. :)


"Te rohadt kommunista dögölnél meg a társaiddal együtt,, ki akartátok-akarjátok a népbõl a vallást õlni de szerencsére ez nem sikerûlt!

Egy katolikus!"


Igaz, egy szóval nem írtam, hogy ne lennék hívő, de a "kedves" üzenetíró már csak jobban ismer engem, mint én magamat. :)

2013. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!