Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért válassza sok fiatal a...

Miért válassza sok fiatal a haverokat Karácsonykor a család helyett?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok,hogy valakinek nincs családja,vagy rossz családja van,hanem akinek rendes szerető szülei vannak.

2012. dec. 25. 15:18
 1/5 anonim válasza:

Olyat kérdezel, ami egyénfüggő, honnan kéne tudnunk ki miért tesz így?


Erre legfeljebb általánosító, sztereotíp válaszokat fogsz kapni, kinyilatkoztatva, hogy "Azért, mert mára a család szentsége senkinek nem jelent semmit...", vagy mert "Senki sem becsüli meg a legnagyobb ajándékot", ésatöbbi ésatöbbi.


Fenét. Minden családi háttér és környezet más, és erről nem feltétlen az illető tehet.

Ami valahol relaxáló, ellazító és kellemes, az máshol stresszes, erőltetett és teátrális.

2012. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Én csak itt gyakorin olvastam ilyet de nem nagyon értettem, mert itt hallottam először ilyenről, hogy valaki nem a családjával tölti a karácsonyt, normális család létére.

15/f

2012. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én tapasztaltam is a környezetemben.
2012. dec. 25. 19:23
 4/5 anonim válasza:
Számomra is furcsa.Nálam a karácsony a családé,szilveszter a haveroké.El nem cserélném semmire.
2012. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,Én is vhogy így vagyok vele :D
2012. dec. 27. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!